Tantavi Su Kaçağı Tespiti

Tantavi su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda kırmadan robot makinalı cihazlarla su kaçağı bulma ve tamirat işlemleri yapılır bize 0551 231 83 55 ten ulaşabilirsiniz. Tantavi tesisatçı olarak en modern cihazları kullanmaktayız.

Tantavi Su Kaçağı Bulma

Tantavi cihazlı tesisatçı firmamızca su sızıntısı, üst kattan su akıyor hukuki olarak destek anlamında bazı bilir kişi raporları gibi konularda yardımcı olabiliriz. Alt kat komşunun tavanında kabarma olması, sizi sorumlu tutmaları gibi konularda ilgili sorunları saptamak ve yapıcı sonuçları ortaya koymak için bizleri aramaya ne dersiniz? Tantavi su kaçağı tespiti ile günümüz şartlarında alt kata su kaçağı ve üst kattan su aktı gibi konularda hiçbir beton bloğu kırmadan, fayanslara zarar vermeden araştırma yapabilmekteyiz. Bazı su sesleri kişilerin duyabileceği kadar yüksek tonlarda değildir. Yalnız hassas mikrofon entegreli ses detektörleri ile yerlerini saptamak için bu cihazın mikrofon kısmını zeminlerde gezdirme gibi bir işlemin ardından şüpheli yerlerin araştırılmasına geçebiliyoruz. Öyle ki delinen bir boru ile o suyun akarak devam ettiği yani beton içinde yol aldığı gibi konularda bariz farklılık canlı grafikler eşliğinde bizlere sunulmaktadır. Bu sayede yanlış duvarı ve fayansı kırmadan suyun nereden sızdığını bulmak için önemli bir donanıma sahibiz. Aynı zamanda Tantavi tıkanıklık açma problemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Tantavi su kaçağı tespiti ile bir diğer mekanizma ise kameralı su kaçağı tespiti sistemidir. Örneğin üst kattan su akıyor mahkeme gibi konularda bazı adımlar atmak istiyorsunuz. Akan su hafif bulanık yani temiz değil atık su olduğu ilk olarak bellidir. Sizin dairenizi araştırıyor ve herhangi bir problemin sizden kaynaklanmadığını ortaya koyuyoruz. Komşunuz izin verirse bu rapor ile daha ikna edici olabilir ve daha geniş kapsamlı araştırma da yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87