tatlısu tesisatçı

Tatlısu tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme işlemlerini yapmaktayız. Doğal gaz faturasını düşürmenin yolları arasında aynı gün teknik servis hizmetini İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında sunan petek temizliği hizmetleri vardır. Kalorifer peteklerinde sıcak suyun akış ve iletim hızının düşmesi kombiye daha uzak peteğin, daha az ısınması anlamına gelecektir. Biz ise bunun yaşanmaması ise su iletkenliğini artırmak adına petek içinde sıkışmış kalmış, belli bir yer edinen pas veya benzeri maddeleri oradan tahliye ederiz. Bunlar kapalı devre sisteminde kalmaya devam etmesi, zamanla katılaşmaya ve iç kısmı doldurması ile soğuk kalan petek problemine neden olacaktır. Petek havasını alıyorum, ama soğuk kalıyor gibi soru işaretleri de buradan çıkmaktadır. Bizi arayın, elektronik cihazı havlupan girişlerine takalım, peteklerden çıkan kirli sıvılara göre çalışma 1-4 saat içinde tamamlansın ve artık her ay daha az doğal faturası ödeyin.

Tatlısu Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Tatlısu tesisatçı ile ileri nesil su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Şöyle ki ofis, hastane, ev, apartmandaki duvar, fayans arkası, altından gelen su sesleri için gerçekten orada bir sızıntı var mı sorusuna net cevaplar alabiliyoruz. Zemin dinleme aygıtlarımız ile birden fazla ve noktada su sesi gelse bile bar basıncı ölçümleri ve bilgisayar ekranına düşen bilgiler ile çok geçmeden doğru noktayı bulabiliyoruz. Delinen yani önemli bir gedik açılan borularda onarım mümkün değildir. Keza boru parçası kırılmış ise de değiştirilmesi en mantıklı olandır. İşte bu sebeple arızalı, delinen, sızdıran borunun yerini hasarsız bulabilecek sinyal cihazlarının kısa bir süre kullanılması ile matkap kullanımı yani binada uygun bölgeleri delme işlemine hemen geçebiliyoruz. Ümraniye Tatlısu Mahallesi tesisatçı firmamız su kaçağı bulma işlemlerinde önder firmalardandır.

Tatlısu tesisatçı ustalarımız ile gider borusundan gelen koku ve bunu önlemek için pratik çözümlerin tamamı tıkanıklık açma işlemleri ile sunulmaktadır. Bazen atıklar gider içindeki temiz suyun üzerine çıkabilir ve koku yayılımı artar. Bazen ise gider borusu kırılması, damlatması sorunu vardır ki bunu da iç bölgelere yani atık kanallarına kamera göndererek yerlerini tamamen bulmaktayız. Parça değişimi şarttır, yalnız bu çalışma ile maddi kayıp en aza indirilmekle birlikte, sigorta acente ve duvar ustası desteği sunduğumuzu yazalım. Pratik gider borusu açma yöntemleri arasında mutfak giderinin açılması örneğini verecek olursak bizim uyguladığımız basınçlı su ile lavabo kanalını içten yıkama işlemi iken, eğer ki tuvalet kanalını tamamen temizleme gibi bir çalışma olacaksa orada atığı delecek, ilerletme anlamında mükemmel sonuçlar üretebilecek sistemlerimizi kullanmaktayız. Ümraniye Tatlısu tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87