sultanbeyli ahmet yesevi tesisatçı

Sultanbeyli Ahmet Yesevi tesisatçı firması olarak makineli su arıza tespiti, tıkanıklık açma ve robotla petek temizliği servisleri vermekteyiz. Firmamız petek temizleme fiyatı cazip olan servistir. Petek temizliği nasıl yapılır? Uygun bir petek, kombi, havlupan gibi alanlardan sistem bağlantısı yapılır ve ilaçlı yıkama solüsyonu eklenir. Tüm petekler kapalı ve yalnızca bir tanesi peteğe bağlantı yapacaksak uygulanır. Petekler sökülmeden sırasıyla durulama, filtre temizliği, solüsyon yıkama, koruyucu kimyasal yapılabilir. İsteğe bağlı olarak kombi bakımı da yapılırken, sürekli devir daim yaptırılan petekteki kirleri, pası makinemiz sürekli çekerek daha çok suyun petek içine geçmesini sağlar ve avantajlı ısınmanın kapısını aralarsınız.

Ahmet Yesevi Su Kaçağı Tespiti

Ahmet Yesevi tesisatçı robotla tıkanıklık açma hizmetleri olan servistir. Makineyle tıkalı pimaş borusu açma nasıl yapılır? Kırma dökme olmaz. Tezgah altından giderlere kameralı cihazlarla bakarız. Tel ve asit ilaçlar asla kullanmayız. Lavabo ve diğer atık kanalları için özel üretilmiş robot makine yayı kameralı alanlardaki atık alanına yayın gelmesi ile tam olarak nesneleri sarar ve ilerletir. Kamerayla görüntülere tekrar bakarken o nesnelerin tamamen kanalizasyona gittiğine emin oluruz.

Sutlanbeyli Ahmet Yesevi tesisatçı banyo tavanlarında ıslaklık yerini bulan su kaçağı tespiti firmalarıdır. Banyoda cihazla çalışan sızıntı bulma ustaları olan banyo tavanının devamlı ıslak kalması gibi durumlarda üst katınızdaki komşunuzun su tesisatıyla sınırlı sızdırma durumunu araştırmak için basınç test makinesiyle kontrol yapabiliriz. Komşunuz evde olduğu bir gün bizi arayın. Yalnızca o dairedeki basıncı ölçelim. Zararı kesinlikle yoktur. Bazen o komşuda bile sızıntı olmayabilir ve yan, daha üst katlardaki su sızıntıları tavana ulaşmış veya izolasyon su sızıntıları bile olabilir. Ardından ilgili daireyi bulup zemin, duvar içindeki su kayıplarını termal kamera, ses dedektörü gibi ekipmanları ile yerini hatasız sabitleyerek bulalım ve sızıntıları durdurucu önlemler alalım.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87