Bahçelievler Kocasinan Tesisatçı

Bahçelievler Kocasinan tesisatçı firmamızda kamera, cihaz , robot sistemleri kullanarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi su tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak modern tesisat cihazları ile ev ve iş yerlerinde oluşan problemleri gidermekteyiz.

Kocasinan Su Kaçağı Tespiti

Kocasinan su tesisatçısı firmamızca atık borusu içinden böcek, kurt çıkması ve bina içine yayılması gibi şikayetleriniz dinlenebilir. Atık su tesisatı hasarlı, boru kaçak bölmeleri varsa bahsettiğimiz problem görülebilir. Kamera ile içten araştırma yapılabilir. Genelde sifonlarda suyun kalmaması, şehir kanalizasyonuna uyumlu olmayan bağlantı kısımlarının atanması ve tesisat kullanımının uzun süre olmaması gibi adımlar buna sebep olabilir. uzmanlarımız tarafından hemen incelenir ve gerekli tedbirler hemen alınır. Bahçelievler Kocasinan tesisatçı ile ses yapan boruların yerleri su kaçağı tespiti cihazları ile bulunabilir. Sizlerin de bildiği gibi şebeke suyu sızıntısı gür ve tiz şekilde kendisini belli edebilir. Yalnız beton içlerinde akıp gittiği yerler farklı olduğu için kulağımızı yanıltabilir. Biz bunun önüne geçmek için ses detektörleri ile şebeke su borusu hasarlı bölgeyi kırmadan bulma gibi adımları sizlere sunmaktayız. Tek yaptığımız ilgili zeminlerde mikrofon içeriği ile cihazımızı tutmak ve grafiksel, bazı uyarılar ile takibini yapmaktır. Bu sayede evinizi deneme tahtasına döndürmeden her türlü işlemi eksiksiz oluşturmaktayız.

Bahçelievler Kocasinan tesisatçı olarak atık borusu kolon veya kat borusunda su sızıntısı gibi şikayetleriniz değerlendirilebilir. Firmamız su tesisatçısı ekipleri boru birleşme yerindeki muflu ve conta konulmaması gibi konuları araştırabilir. Boru yüzeyi yırtılma problemine dair çözümler getirilebilir. Borulardaki terleme ve ara ara sızıntı, damlama yapması gibi şikayetler buna sebebiyet verebilir ve hepsi tek tek incelenerek, gerekli onarım mümkün değilse parça değişim süreci hızlıca yerine getirilecektir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87