beykoz kılıçlı tesisatçı

Beykoz Kılıçlı tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti , tuvalet açma , lavabo açma ve makineli petek temizliği servisleri vermektedir. Su kaçağı tespiti hizmetini son teknoloji cihazlarla vermekteyiz. Evinde su kaçağı olmasını kimse istemez. Bu su kaçakları bazen çok kötü yerlerde meydana gelebilir. Duvarlarda olan su kaçakları duvarınızı kabartabilir ve bu da evinizde çok kötü bir görüntüye yol açar. Su kaçağının sizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Ama su kaçağı üst kat komşunuzdan dolayı da kaynaklanıyor olabilir. Bunu çıplak gözle kimse öğrenemez. Bunun için bir kameralı tesisatçı çağırmanızda fayda vardır.

Kılıçlı Robotlu Su Tesisatçıları

Kılıçlı tesisatçı firması olarak İstanbul’da en iyi petek temizliği firması arıyorsanız buradayız. Peteklerdeki sıcaklığın düşmesi temiz suda kendiliğinden oluşan kireç , pas gibi maddelerin artması ve tıkama yapmasında oluşur. Biz ise en yakın veya en uzaktaki peteklerin ısılarını aynı dereceye getirebilmek için kimyasal ilaçları ve petek temizleme makinelerini kullanarak olumlu sonuçlar alıyoruz. Her peteğe erişim sağlayabiliriz ve kirlilik oranlarını sıfıra indirinceye kadar durmadan çalışmaya devam ederiz.

Beykoz Kılıçlı tesisatçı tıkanıklık meydana gelen durumlarda borunun içerisindeki tıkanıklığı kameralı cihazlarla açan firmadır. Kameralı tıkanıklık açma işlemleri sayesinde boru içerisinde hiçbir kırma işlemi yapmadan tıkanıklığı açabilmekteyiz. Bu sayede sizlere fazladan masraf çıkarmadan tuvalet veya da lavabo da oluşan tıkanıklığı hızlı ve kaliteli bir şekilde açıyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87