esenyurt gökevler tesisatçı

Esenyurt Gökevler tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve kırmadan su kaçağı bulma servisleri vermektedir. Hızlı ve hemen su kaçağı tespiti yapabilmek ve kaçak nedeni ile fazla gelen su faturası problemini durdurmak için bazı teknikler kullanmaktayız. Eğer şebeke borusuna dair basıncı ölçersek su kaybı olup olmadığını da bulabiliriz. Daha çok ses çıkartmayan sorunlarda bunu yapıyoruz. Sızdırmazlık testlerinin bir bölümü olup cihaz ekranında problemi görürsek su borusu için kullanılabilir ilaçlı kapatıcı göndererek o noktaların tamamen durdurulmasını sağlıyoruz ve ölçümlemeyi tekrar yapıyoruz.

Esenyurt Gökevler Tesisatçı Telefonları

Esenyurt Gökevler Mahallesi tesisatçı kaloriferin neyden yapıldığı, döşeme hatası olup olmaması ve sıcaklığı iletme kalitesi ısıyı etkiler. Tıpkı petek temizliği yapılmayan kaloriferin soğuk kalması da bunların devamıdır. Son yazdığımızın hızlıca çözümü vardır. Kirli tabakalar cihazın güçlü basınç ünitesi ile çekilmektedir. Peteğe gönderilen ilaç ile temizleme işlemlerini de aynı cihaz ile yapmaktayız. Kalorifere zararı olmadan temizleme yapılması da 1-2 saat sürmekte olup pası, kireci tamamen sökebilecek düzeyde çalışmalar yapıyoruz. Havlupan ile tüm çamur, kireç gibi maddeleri ilaç gönderip yapıştığı yerden sökülmesi ile çekebiliriz. Petek tesisatı yıkandıktan sonra da zaten soğuma düzelecektir.

Esenyurt Gökevler tesisatçı banyo zeminindeki fayansları kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Banyodaki ve mutfaktaki tüm giderlerde kullanılabilir kıvrımlı yayı gidere yerleştirip çalıştırıyoruz. Kanal içindeki tüm atıkları yapıştıkları yerlerden kanalın en derinlerine ulaştırıyor ve otuz metre genelde tüm giderin açılması için yeterlidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87