Bakırköy Sakızağacı Tesisatçı

Bakırköy Sakızağacı tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma , petek temizliği ve kameralı su kaçağı bulma hizmetli vermekteyiz. Sakızağacı tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Bakırköy ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Sakızağacı Tesisatçı Telefonları

 

Bakırköy Sakızağacı tesisatçı kireçli, soğuk döküm kaloriferde petek temizliği yapan servistir. Petek türü fark etmeksizin bizi arayabilirsiniz. İki sene aralıkla mutlaka temizlenmesini öneriyoruz. Kimyasal ile döküm petek temizleme işlemi tortu, kireç tabakası ne varsa 2-3 bar aralığındaki ilaçlı su tesisata gönderecek cihazımız ve aynı anda devir daim yapılması ile birlikte tüm maddeleri almamız ile başlar. Kombi petek temizliği, merkezi ısıtma tesisatı döküm peteği ısıtmıyor gibi pek çok sorun dairenizden kaynaklı ise bunu aynı gün içinde çözebiliriz. Bakırköy Sakızağacı tesisatçı sokak giderini cihazla kırmadan açan firmadır. Robotla tıkanıklık açma aşırı yağmur, hava olayları nedeniyle biriken sular sokak giderini tıkayabilir. Lavabo açma firmaları örneğin, mazgal içerisine sokaktaki çöplerin birikmesi kanalı sıkıştırabilir ve atıklar geri gelmeye başlar. Pimaş temizleme sokak kanalını, giderini kırmadan kameralı tıkanıklık açma robotu ile açılması kamera gönderilerek tesisat içindeki sorunların görülmesi ve ardından o nesnelerden alabileceklerimizi robot cihazdaki yay ile geri çekilmesi ile başlar. Tuvalet açma bu bazen nesnelerin giderden ilerletilmesi için açıcı yayın gönderilmesi ile devam edebilir, yani atık türüne göre değişkenlik gösterir ve hiçbir şekilde tesisata zararı olmadan temizleme yapmaktayız.

Bakırköy Sakızağacı tesisatçı kombi kolektör su sızıntısı bulan firmadır. Kolektör her dairede olmaz fakat kombi veya lavabo altına döşenir ve su kaçağı tespiti açısından oksitlenme olup olmadığına bakabilirsiniz. Kameralı su kaçağı tespiti kolektörden su geliyor, akıtıyor gibi durumlarda bizi arayın ve arızalı parçayı hemen değiştirelim, testleri yaparak, basıncı dengeleyelim, rahat bir kış geçirin.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87