küçükçekmece yenimahalle tesisatçı

Küçükçekmece Yenimahalle tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve su arıza tespiti işlemleri sunmaktayız. Lavabo ve tuvalet kanallarında gider borularını yıkayarak tıkanıklık açma işlemlerinde tam hizmet vermekteyiz. Gider kanalları metal değil plastiktir. Yani kırılmaya biraz müsait yapısı vardır. Atık birikir ve baskıdan dolayı çatlamalar olabilir. Bu seviyeye getiren ise sorunların büyümesine izin vermektir. Biz gözlem yaparak bahsettiğimiz sorun varsa parçaların değişimi eğer bu yoksa yalnızca atık delici aparatlar ile kirli bölgeleri tam olarak kanalizasyona geçmesi için robot cihaz aparatı ile tam kapasite temizlik yapıyoruz. Atıkların ittirilmesi ve ufalamaya yardımcı helezon çelik yay ile anında lağım kanalı temizliği mümkündür.

Küçükçekmece Yenimahalle Kameralı Tesisat Ustası

Küçükçekmece Yenimahalle tesisatçı su boruları tesisatında sızıntı olması ve su kaçağı tespiti işlemini birlikte yapmaktayız. Kameralı sistemler uyguladığımız çalışmalardan yalnızca bir tanesidir ve yeni nesil son teknolojidir. Sıcak su borusunda sızıntı yerini bulmak için orada termal cihaz ile bakarız. Zaten borudan belli bir seviyenin üzerinde su akışı olacaktır ve derece bakımından biz cihazlardan bunu göreceğiz. Aynı şekilde nereye döşendiğini de fark edebilir ve sızma yerleri dahil hepsini ölçümleyebiliriz. Böyle bir analizden sonra yanlış teşhis kesinlikle olmaz ve kombi su borusu yıpranması, delinmesi şikayetine karşılık onarımları hemen yapabiliriz.

Küçükçekmece Yenimahalle tesisatçı uzun süre peteklerin daha sıcak olmasını sağlayacak petek temizliği işlemimizi öneririz. Kirlenmiş, suyu geçiremeyen petek kanalları olan sistemler maalesef evin soğuk olması, ısınamaması sorununu meydana getirir. Özel kimyasal çözücüler ile biz tüm kanallardaki pisliklerin önce çözünmesini sağlar ardından yoğun su basımları ile tahliyesini gerçekleştiririz. Suyun içindeki kireçler cihaz filtresine takılarak yine sistemlere gönderilir ve bu işlem bir süre devam eder ve aylık doğal gaz giderlerini azaltmak için önermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87