fatih hacı kadın tesisatçı

Fatih Hacı Kadın tesisatçı servisimiz robotla su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Korozyon maddeleri ve kireç ile dolmuş kaloriferlerde temizleme yapmaktayız. Suların ısınıp, soğuk ısılara geçmesi ve farklı nedenler bu maddelerin üremesini sağlar. Radyatör içinde hava kalması gibi problemlerde yerleşecekleri bölgelerdir. Biz tümüne petek temizliği için kullanılabilecek termal kamera ile ilk incelemeleri yaparak ana soğuk kalan kısımları buluyoruz. Ardından duruma göre istersek tek tek bağlantı kurup kalorifer içlerini hemen temizleyebilecek cihazı bağlayabiliriz. Alınacak ilk kirli sular ile çıkan nesnelerin tuvalet gibi kanallara geçmesini sağlarız. Petek paneli ve borularının içindeki kireç, pas gibi maddelerin kimyasal temizleyici sıvılar ile eklenmesini sağlayıp kalan maddelerin de alınmasını sağlıyoruz. Petek sıcaklıklarını arttırmak ve tasarruf oluşturucu doğal gaz masraflarında azalma ihtiyaçlarınıza kesinlikle cevap verecek çalışmadır.

Hacı Kadın Tesisat Ustaları

Hacı Kadın tesisatçı koku yapan su borusunda delinme ve eskiyen parçaları su kaçağı tespiti servisimiz bulabilir. Sağlam su tesisatında basıncın dengeli ve sabit olması gerekir. Eğer bu yoksa delinen su boruları bina içinde yer alıyor demektir. Damlama türündeki tesisatlar da dahil olmak üzere bizim uygulayacağımız test pompası tekniği ile bu türdeki belirtileri görmemiz ile hemen aktaracağımız sıvı kapatıcılar ile sızdıran su borusunda tamir işlemlerini kırmadan yapabiliyoruz. Tekrar ölçümlemenin ardından sonuçların mükemmel olması için çalışmaktayız.

Fatih Hacı Kadın tesisatçı kanalizasyon borusu ve logarında geri tepme olması için tıkanıklık açma ekiplerini önermekteyiz. Gider içlerinde kullanılabilecek kameralar ile her ayrıntıya bakar ve cihaz ile görürüz. Bulduğumuz tuvalet kanallarının tıkanmasına neden olan kanalların içine kıvrımlı açıcı başlık göndeririz. Bu ünitenin yanı sıra farklı sorunlar için otuz tane aparat vardır. Her türlü tuvalet, lavabo tıkanmaları için cihaz kullanarak tamamen sorun oluşturmayacak giderler için bizi arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87