bağcılar kemalpaşa sıhhi tesisatçı

Bağcılar Kemalpaşa sıhhi tesisatçı firmamız makineli petek temizleme, kırmadan su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Koku yapan atık borularında, kirli pis suların aktığı boruları bulmak için su kaçağı tespiti özel gider içlerinde kullanılmak üzere yaylı kameraları kullanmaktadır. Görüntü sağlayıcı ekipmanın takılı olduğu kablonun uzunluğu 20 metreden daha fazla olup tesisatın en derin yerine bile aktarılacak kırılma yerlerinin anlaşılmasını sağlamaktadır. Tuvalet, lavabonun giderine kamera yerleştirip kırılan atık, pimaş borusunun bulunması işlemi uzun sürmemekle birlikte onarılacak borularında hatasız yapılmasını sağlıyoruz.

Kemalpaşa Su Kaçağı Tespiti

Kemalpaşa sıhhi tesisatçı kalorifer soğuması nedenleri arasında kirler ve kirli suların olduğu bilinmektedir. Suyun sıcaklığı 40 derece başlamasına rağmen ilerlemesinin yani iletilmesinin bu kirler nedeni ile engellenmesi peteklerdeki suyun soğumasına neden olmaktadır. Kireçler, paslar ve farklı maddeler metallerde delinme bile yapabilir. En iyisi petek temizliği yapmaktır. Özel bir cihaz vardır ve içindeki kirli sular ile alabildiğimiz kadar bu maddeleri çekeriz. Ardından temiz sularla birlikte kimyasal çözücüleri de göndeririz. Nasıl yapışmış tabakalardaki kirler çözülüyorsa bunda da aynı mantık vardır. Yalnız bizim kimyasal ilaçlarımız daha güçlü ve petekler için uygundur. Kirlilik oranlarına bağlı olmak üzere birkaç saatte işlem bitmekte birlikte peteklerdeki sıcaklık verimi artacaktır.

Bağcılar Kemalpaşa sıhhi tesisatçı lavabo pimaşından atıkların geri gelmesi için tıkanıklık açma kaliteli cihazlarını öneriyor. Tuvalet giderleri ve logar boruları içine kamera ile bakılması ilk işlem olabilir. Taşma yapan lavabo kanallarındaki nesneler o hali ile bırakılırsa çatlayan yüzeyden damlamalar bile olabilir. Lavaboların içinin tamamen atıklardan temizlenmesi için yoğum su püskürtme sistemi, tuvalet ve benzeri lağım kanallarının kırmadan temizlenmesi için de kıvrımlı çelik yay gibi üniteler kullanırız. Bu tür sıkıntılarınız var ise Bağcılar Kemalpaşa tesisatçı firmamız ile en kısa sürede iletişime geçmenizi öneririz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87