bağcılar yenigün tesisatçı

Bağcılar Yenigün tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , cihazlı tıkanıklık açma ve makineli petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Firmamız kaliteli petek temizliği ilacı kullanan servistir. Ucuz petek temizliği servisi olan firmayız. Peteğin suyunu temizleyen , kireci , pası alan makineler kullanırken kalorifer temizliği sırasında yan etki , olumsuz bir girişim olmayacak işlemler yapmaktayız. Eski ilkel yöntemler yerine cihazları kullanarak soğuma yapan bölgeleri bulup ardından sistemdeki kirliliği içten temizleyecek cihazımızı havlupan veya kombi gibi kısımlara takarak devir daim yaptırırız. Güçlü basınç etkisi ile tüm kirli oluşumlar sökülerek cihazımızda birikir. O iç tabakalar ve petek geçiş yollarının temizliği yapılır. Kontroller ve ısı testleri ile işlemleri tamamlarız.

Yenigün Su Kaçağı Tespiti

Yenigün tesisatçı lavabo tıkanırsa robotla açan firmadır. Lavabo tıkandığında nasıl açılır? Lavabo açma ilacı kullanımı yapmadan zararsız bir şekilde tıkanıklık açma için sorunun ne olduğunu görmek gerekir ve kamera kullanılmasına geçeriz. Tezgah altında lavabo pimaş arası bağlantıyı sağlayan boru ve pimaş gider içerisine yönelik metrelerce kamerayla atık bulma işlemi yapılır ve sorun ne ise onu ilerletecek yay sitem takılır. Karbonatla lavabo açma işlemi yerine robot cihazlar kullanılır ve yay dalgalarını en uzaktaki atık kümelerine bile rahatlıkla ulaştırılması sağlanır. Pimaş içerisine hiçbir zararı olmaz. Atıklar yayın teması ile ilerler. Bol su ile yıkanır ve temiz duruma getirilir.

Bağcılar Yenigün tesisatçı 7/24 açık su kaçağı tespiti teknik servisi ile kırmadan cihazla noktasal sızıntı yerlerini bulmaktayız. Fayans ve duvarların ilk aşamada kırılması hiç iyi bir seçenek değildir. Yalnız bu birimlerin arkasındaki sızıntılar cihaz ile dinlenmesi her zaman doğru noktayı bulmamızı sağlar ve bu tekniklerden yararlanmalısınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87