üsküdar murat reis tesisatçı

Üsküdar Murat Reis tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma , ilaçla petek temizliği ve tıkalı boru açma işlemleri yapmaktayız. Tesisat sisteminde meydana gelen su sızıntılarını kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek onaran firmayız. Kameralı tespitler sıradan tespit işlemlerine göre daha sağlıklıdır. Çünkü kamera ile tespit sırasında duvar , fayans ya da mermer de meydana gelen bir kaçak kırılmadan tespit edilebilir. Cihaz olmadan yapılan tespitte kaçağı bulmak için hemen hemen her yer kırılır. Bu da sizleri maddi ve manevi açıdan zarar sokacaktır. Bu yüzden su kaçağı bulma işlemlerinde her zaman profesyonel bir yardım almanızda fayda var.

Murat Reis Tesisatçıları

Murat Reis tesisatçı lavabo, tuvalet tıkanıklık açma işlemleri yapan firmadır. Tuvalet açan tesisatçı kurumsal çözümler içinde yanınızdayız.  Lavabo açma her gün 100’lerce insanın kullandığı tesisat giderine kamera ile bakılması sonucunda tüm maddelerin bulunmasını kısa sürede yaparak, atık uzaklaştırma telleri arasında robot cihaza en işlevsel olanını takarak çalışmalar yapabiliriz. Tuvalet açma beton kırılması, tesisat tamiri gibi en istenmeyecek durumlar yer almadan sistemdeki sayısız türdeki nesnelerin kanalizasyon açma ile kronik ve sık sık tıkanan lavabo, tuvalet gibi sorunlardan tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Üsküdar Murat Reis tesisatçı peteklerde biriken yabancı maddeleri makineli cihazlarla temizleyen firmadır. Kış günlerinde en çok ihtiyaç duyulan şeylerden bir tanesi ısınmaktır. Ama bazen ne kadar istesek bile peteklerden istenilen verimi alamadığımız için ısınamıyoruz. Bu ısınma problemini çözmek için firmamız kombi petek temizleme servisi vermektedir. Bu hizmetle beraber petekleriniz hiç ısınmadığı kadar ısınacak ve istenilen verimi fazlasıyla alacaksınız. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve istediğiniz zaman evinize servis açmamızı isteyebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87