üsküdar selimiye tesisatçı

Üsküdar Selimiye tesisatçı firmamız tuvalet açma , lavabo açma , kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Tıkanıklık açma firmamız herhangi bir binadaki atık kanalında tıkanıklığa ne iyi gelir ve tıkanıklık açma nasıl yapılır gibi merak edilen konulara yardımcı olmak istemektedir. Bahsettiğimiz boruların yapısı plastik olup, aşırı lağım atığı taşıma kapasitesi yoktur ve kılcal çatlaklar zamanla oluşabilir. Bir kamera ve kablo eşliğinde sızdıran yerler ve o birikmeleri görebiliriz. Aynı zamanda bu kablolar ile açıcı başlıklar rahatlıkla her türlü kanalda çalışabilir ve dönerek ilerleme gibi özellikleri olan çok sayıda cihaz ünitesi ile rögar yani çok uzağa kadar atıkların gönderilmesi yapılabilir. Ortalama 1-3 saatlik zamandan bahsediyoruz. Bazı kanallardaki pislikleri ise yarım saat hatta daha kısa sürede temizlediğimiz de olmuştur.

Selimiye Robotlu Tesisatçı

Selimiye tesisatçı atık su sistemlerinde kaçak tespiti yapan su kaçağı tespiti alanında cihazlar kullanan firmadır. Atık su tesisat denetimi kanallardaki kılcal sızıntı veya çatlama gibi durumları araştırmamızı sağlar. Örneğin detektör taraması atık doluluğu olan alanı görmemizi sağlar. O alana kanal içinden kamerayla bakabiliriz. Koku tespit cihazlarımız vardır. Boyalı su tekniği gibi bazı yöntemler ile direkt hangi boru parçacığının sızdırdığını buluruz. Onarım için ilaç veya tadilat gibi iki seçenek yapılacak araştırma ile netleşecektir.

Üsküdar Selimiye tesisatçı en iyi kaliteli petek temizliği cihaz ve solüsyon ile sunmaktadır. Isıtılacak birkaç litre su ve 1 litre kimyasal ile temizlenmeyecek petekler yoktur. Tüm kirleri sökecek güçlü basınçlı su motoru ile kirleri de ayrı bir haznede toplayacak bu işlemin süresi 1-2 saat kadardır. Petek buz gibi ve odaları ısıtmıyor nasıl ısıtılır gibi düşüncelerinizde sonuç alacağınız yöntemlerimizi petekleri yerinden sökmeden yapan firmayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87