pendik kavakpınar tesisatçı

Pendik Kavakpınar tesisatçı firmamız ev ve iş yerlerinde meydana gelen tesisat sorunlarını kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri vererek çözen firmadır. Çözüm Tesisat su sızıntı yerinin nerede olduğunu bulan tesisatçıdır. Fayansları ve duvarı kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen firmayız. Tahmini olarak değil noktasal tespit yaparak cihazlar sayesinde kaçağın tam yerini bulmaktayız. Ses dedektörü , basınç cihazı , sıcaklık takibi için termal kamera ve atık noktası görüntüleme cihazı gibi hepsi zararsız sistemler ile sorunları tam olarak görüntüleyebilir ve soruna yönelik çözümleri direk buluruz.

Kavakpınar Su Sızıntısı Bulma

Kavakpınar tesisatçı borudan atıkların geri gelmesi, koku yapması veya duvarları ıslatması gibi şikayetlerde tıkanıklık açma çalışmalarını sunabilir. Sürekli tıkanan lavabo kanalları için ne yapmak gerekli? En temizi aslında betonu ve fayansları kırmak ve içini temizlemek değil mi? Bunu eskiden böyle yapıyorlardı. Biz ise yalnızca boru içine girebilecek kablo çaplarına yakın sistemler kullanıyoruz ve lavabolar için yalnızca su sıkarak içinin temizliğini elde ediyoruz. Ne bir boru parçacığı kırılıyor ne de eksik işçilik üretiyoruz. Tamamen kamera ile her tarafını inceliyor ve koku yapan lavabo atıklarından kurtulmanızı sağlıyoruz.

Pendik Kavakpınar tesisatçı kalorifer kanalının petek temizliği sıvıları ile açılmasını yapmaktadır. Yoğun halde gönderilecek özel sıvılar ile içteki tüm katmanlardaki sert maddeler yumuşar ve çözünür. Tahliye aşamasında basınçlı sular ile alırız. Su tankı haznesi olan cihazımızın bir köşesinde birikir. Petekli evlerde oda sıcaklığını artırma amacınıza ve özellikle gaz tüketimini azaltma hedeflerinize uygun düşecek çalışmalardır bunlar.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87