kartal cevizli tesisatçı

Kartal Cevizli tesisatçı kameralı robot cihazlarla petek temizliği , tıkalı gider açma ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmadır. Su borusu patlaklarında erken müdahale çok önemlidir. Çünkü erken müdahale olmasa tesisat borusu daha fazla hasar görür ve suyun aktığı yerler kabarıp evinize ciddi hasarlar verebilir. Bazen kendi evinizden zannettiğiniz su kaçağı üst kat komşunuzun banyosundan ya ta tuvaletinin derz boşluklarından ya da görülmeyen yerlerinden akıyor olabilir. Bunun nereden kaynaklandığı çıplak gözle kimse bulamaz. Kameralı robot cihazlarımız sayesinde akan yeri hızlı ve pratik bir şekilde bulup onarımını çok sürmeden yapmaktayız. Su kaçağı tespiti işlemlerinde bütün kaçak tespit cihazlarını bünyemizde bulundurmaktayız.

Cevizli Tesisatçı Telefonları

Cevizli tesisatçı petekleri sökmeden kombi petek temizliği servisi veren tesisatçıdır. Eski yöntem petek temizleme işlemlerinde temizlenecek olan peteklerin hepsi yerinden sökülürdü. Bu da fazladan maliyet ve süre kaybına yol açardı. Bu maliyet ve zamanı aza indirmek için petek temizleme makineleri ile işlemlerimizi yapmaktayız. Cihazımızı kombiye veya banyo peteğine bağlar işlemimize başlarız. Peteğin içerisine basınçlı su vererek tesisat içerisinde çalkalama işlemi yaparız. Gelen pis suyu ise banyo tuvaletinden aşağı boşaltırız. Sonrasında peteğin içerisine petek temizliği ilacı dökerek kireç , tortu ve çamur gibi oluşumların belli bir süre meydana gelmemesini sağlarız. Çünkü en az 2 yıl içerisinde temizliği yapılmayan peteklerde bu oluşumlara tekrardan sıkça rastlanmaktadır. Bu işlemleri her petekte uygulayarak devam ederiz.

Kartal Cevizli tesisatçı son teknoloji kameralı cihazlarla tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Lavaboların içerisine atılan yemek artıkları ve diğer yabancı maddelerin gider borusunu tıkaması nedeniyle lavabo tıkanması oluşur. Bu atıklar boru içerisinde belli bir bölgede sertleşir ve sıkışır. Kameralı tıkanıklık açma cihazımız sayesinde atık bölgesini noktasal olarak bulup tıkanıklığı açarız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87