kağıthane talatpaşa su tesisatçısı

Kağıthane Talatpaşa su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı bulma, ilaçlı petek temizleme ve makineli tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Kombinin peteği ısıtmamasını onaran petek temizliği yapan servisiz. Petekler neden soğuktur? Kombinizde cihaz arızası, peteğin içindeki kirlilik, tesisat döşeme hataları ve birkaç olasılıkla birlikte termal kameralar ile ısı testi yapıp kirli peteklerin içini cihazla kimyasal ilaçla yıkamayı yaklaşık olarak 45 dakika civarında yaparız. Peteğin azlık ve çokluğuna göre bu vakitte azalma ya da artma gözlenebilir. Tür atıkların iç tabakalardan sökülerek basınçlı su ile çekilerek temiz su verilmesi ve ilaç kalıntılarının bırakılmaması ve bazen ek ayarlar ile peteklerin soğumasını düzelten firma olarak sıcaklığın arttığı, doğal gaz giderlerinin daha düşük olduğunu önlemler sunmaktayız.

Talatpaşa Su Kaçağı Tespiti

Talatpaşa su tesisatçısı pimaş yıkaması yaparak kırmadan temizleyen servisiz. Yağ birikintileri, çeşitli atıklar ile dolmuş gider içindeki tüm nesneler özel yıkama makinesi kullanarak temizleme yapılırsa tıkanıklık açma işlemleri hemen çözülebilir. Kamera sarkıtıtğımız tüm kanal içindeki oluşumlar dikkatlice bulunup su püskürtme başlığı veya gider kanalını temizleyen robot cihaz ünitesindeki özel yaylar ile tertemiz duruma getirilebilir ve bunu tadilatsız bir şekilde sizlere Kağıthane Talatpaşa tesisatçıları olarak sunabiliriz.

Kağıthane Talatpaşa su tesisatçısı özel cihazlarla tesisatta bulunan su sızıntısını kameralı su kaçağı tespiti servisi ile buluyoruz. Su kaçakları genellikle boruların yanlış monte edilmesinden, hatalı kullanımlardan ve boruların yıllanmışlığından meydana gelmektedir. Bu hatalı kullanım sonucunda da sizlere maddi açıdan önemli zararları dokunmaktadır. Böyle sorunlar karşınıza geldiğinde profesyonel olan firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. Çünkü Kağıthane Talatpaşa tesisatçı olarak tesisattaki kaçakları kameralı cihazlarla tespit ederek onarım içinde uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87