cibali tesisatçı

Cibali tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma , makineli tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemleri yapmaktadır. Çözüm Tesisat indirimli, kampanyalı fiyatlı petek temizliği firmasıdır. Petek temizliği kaç para, petek türü ve sayısına göre ekibimizden telefon ile hemen öğrenebilirsiniz? Kalorifer tesisatı temizlenmezse ne olur? Kireç, tortu iyice artar ve kenardan hava alınması ile asla düzelmez, cihazınız varsa filtre arızası ve cihaz parçasında sorunlara yol açması, sıcaklık düşüşü, yakıt masrafı artışı gibi pek çok yan etkisi vardır. Petek hemen nasıl temizlenir? İlaç eklenecek cihazımızla tüm peteklere bu sıvının geçmesi ve 2-3 bar basıncı ile çözünmesini sağlarken, öncesinde ön yıkama yaparak kaba pislikleri almaktayız ve son aşamada suyu tamamen alıp, temiz suyla birlikte koruma sıvısı ilave etmekteyiz. Bu sayede en az iki sene petekteki tıkanma, soğuma şikayetleri ortadan kalkacaktır.

Cibali Su Tesisatçıları

Fatih Cibali tesisatçı alt katın tavanından sürekli su damlaması probleminde sizin dairenizde su kaçağı tespiti yapabilir. Fayans altındaki şebeke borularından gelebilir. Tuvaletteki sifon hortumundaki yırtılmadan olabilir. Ses dalgalarını özellikle takip etmede kullanılabilecek detektörler kullanırız. mikrofonlar bu belirtileri toplar ve cihazın görsel ekranı ile tamirat olmadan suyun akmasına neden olan boruları buluruz. Onarım yapmak için fayansı kırmak gerekebilir. Sınırlı kalacağından fazla vakit almadan fayansları da onarabiliriz.

Cibali tesisatçı tıkanıklıkları makine ile açıyoruz. Tıkanan boruların iç kısmına makinemizi göndererek tıkanıklığa sebebiyet veren yabancı cismi görüntülüyor ve tıkanıklık açma makinesi yardımıyla tıkanmaları kırma dökme yapmadan açıyoruz. Son derece kaliteli ve modern hizmet için uğraşmaktayız. Borularında diplerinde meydana gelen ağır kanal tıkanıklığı yüzünden ciddi derece de bir tıkanıklık söz konusu olacaktır. Yaptığımız işlerin kırmadan meydana gelebilmesi için gider kısımlarının tamamen açılarak temizlenmesi bu sayede önemlidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87