sultanbeyli turgut reis tesisatçı

Sultanbeyli Turgut Reis tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı bulma, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek bakımı servisleri sunmaktayız. Görüntüleme makinesi ile lavabo, tuvalet ve banyo atık borularında su kaçağı tespiti işlemini sadece kameralar ile kırmadan yapmaktayız. Bunu defalarca ustalarımız test etmişlerdir. Kaçak yeri nerede ise makineye hemen yansır. Bulunduğunuz yerin içerisinde problemli olan yerler belirlenir. Beton kısmındaki ıslaklığın nedeni nedir? Bazen bu borularda atık su sızıntıları birkaç alt kata kadar gidebilir. Koku problemi de varsa zaten şüpheli giderlerin içinden araştırma yapmak üzere yerlerini bulabiliriz. Borularda su sızıntısı arama, boru değiştirme ve onarma işlemlerini garantili olarak sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Sultanbeyli Turgut Reis Tesisatçı Telefonları

Sultanbeyli Turgut Reis tesisatçı kırma dökme olmadan petek temizliği yapmaktayız. Sıcaklık yatırımı ne kadar iyi olursa evlerde ısınmayan kalorifer sorunu da az olacaktır. Ama buna sebep olan neden olan kirliliğin bizi tercih ederek tahliye edilmesini yaptırmazsanız ilerde daha büyük sorunlara yol açabilir. Bizim yaptığımız kaloriferlerde ters bağlantı sorununu çözme, peteğin havasını alma, kombinin su eksiltmesini önleme ve ısı araştırması gibi pek çok analiz yapmaktayız. Pislik düzeyine peteğin içindeki suların rengine bile bakarız. Soğuma olan yerlerdeki dereceleri not etmekteyiz. Ayrıca petek tesisatı içerisine sıvı kimyasal ilaçlar göndeririz ve petek sayılarına göre miktarı değiştiririz. Bu kirleri çözünür duruma getirir ve makinemiz çalıştığında filtre kısmına takılır. Uzun süre boyunca kaloriferlerin sıcak kalmasını sağlamak için bu yöntemler çok önemlidir.

Sultanbeyli Turgut Reis Mahallesi tesisatçı lavabo, tuvalet ve mutfak gider tıkanıklığının açılması için tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Kullanılan makine bulunan sisteme göre bazen basınç makinesi ile su püskürtülmesi, gidere kaçan cisimleri geri çıkartmak ve maddeleri parçalamak olsa da ortak çözüm robot makine ile uygulanmasıdır. İşlemlerden sonra kamera ile kontrol yapılır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87