kağıthane yeşilce tesisatçı

Kağıthane Yeşilce tesisatçı firması olarak banyo , tuvalet ve lavabo giderlerinde meydana gelen su sızıntısını su kaçağı tespit hizmeti vererek , yabancı maddelerden dolayı tıkanan lavabo ve tuvaleti robotla tıkanıklık açma ve içinde pislik biriken peteği tekrar ısınması için kombi petek bakımı hizmetleri vermekteyiz. Evinizde bulunan su kaçağını son teknoloji cihazlarla kırmadan ve dökmeden garantili bir şekilde tespit edip onarımını yapmaktayız. Onarımını yapmış olduğumuz yer 1 yıl boyunca garantilidir ve tekrar bizi aramanız dahilinde evinize ücretsiz bir şekilde kameralı su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz.

Yeşilce Musluk Tamiri

Kağıthane Yeşilce tesisatçı yemek sonrası tabaklarda bulunan yemek artıkları , peçete ve saçların bilinçsizce lavaboya atılmasından kaynaklanan tıkanıklığı robotla tıkanıklık açma hizmeti vererek açan firmadır. Tıkanıklık açma işleminde en sağlıklı tıkanma açma seçeneği kameralı tıkanıklık açma işlemidir. Çünkü bu kameralı işlem sonucunda tıkanıklığın bulunduğu yere cihazımızı göndererek tıkanan yeri kolayca görebiliyoruz. Bu yüzden hiçbir kırma dökme işlemine gerek kalmadan onarımını ve tespiti hızlı bir şekilde halledebiliyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi sizleri maddi ve manevi açıdan sıkıntıya da sokmayacaktır. Tecrübesiz usta masrafından kaçınarak kameralı tesisatçı hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Kağıthane Yeşilce tesisatçı firması olarak peteğin içerisinde bulunan yabancı maddeleri makineli cihazlar sayesinde petek temizleme hizmeti veren servisiz. Peteğin altına çökmüş kireç ve pas bir süre sonra peteğin orta ve üst taraflarının ısınmamasına neden olur. Robot cihazımızı peteğe bağlayarak peteğe verdiğimiz ilaçlı basınçlı su sayesinde peteği hızlı ve kolay bir şekilde temizleyerek petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz kombi petek bakımı hizmeti 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87