yıldıztepe tesisatçı

Yıldıztepe tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma , makineli tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği işlemleri vermektedir. Peteklerin iç kısımlarında zamanla tortu , pas ve kireç gibi peteğin ısısını düşüren atıklar meydana gelir. Bu oluşumlar peteğin içerisindeki suyun akışını engeller ve her yere eşit ısının gitmesine engel olur. Kombinin ayarını ne kadar yükseltirseniz yükseltin yine de petekten istenilen verimi alamazsınız. Bu yüzden petek temizliği işlemini yaptırmanızda fayda vardır. Bu işlem peteklerin içerisindeki yabancı maddeleri olduğu gibi yerinden sökmekte ve petekten dışarı atılmasını sağlamaktadır. Peteğin içerisine koymuş olduğumuz petek temizleme ilaçları ise bu maddelerin daha geç oluşmasını sağlamaktadır.

Yıldıztepe Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı tesisat içerisindeki boru tıkanmaları borunun içerisine atılan bez , oyuncaklar , havlu kağıtlar ve kalitesiz tuvalet kağıtları yüzünden oluşmaktadır. Bu tıkanmalar yüzünden tıkanan yer belli bir süre kullanılamaz bu da yaşam alanlarınızı kısıtlar. Bu tıkanma meydana geldiği zaman hızlıca açılması lazımdır. Çünkü gitgide daha kötü bir hal almasının önüne geçemezsiniz. Tıkanıklık açma işlemlerinde genellikle son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Öncelikli amacımız tıkanan tesisata hiçbir zarar vermeden tıkanıklığı açmaktır. Çünkü makinesiz ustalar bu işlemleri genellikle kırarak yapmaktadırlar. Görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklığın yerini bulur ve sorunsuz bir şekilde de açılmasını sağlarız.

Yıldıztepe tesisatçı su tesisat borularında oluşan su sızıntılarını su kaçağı tespiti cihazlarıyla bulan firmayız. Su sızıntıları genellikle banyolarda , duvarlarda , tavanlarda ve fayanslarda meydana gelir. Bu kaçaklar meydana geldiği zaman sızıntı veren yerde kabarma ve küflenme yapar. Bunun sonucunda da evinizde kötü bir görüntü oluşur. Suyunuzu her kullandığınızda kabarıklık ve küflenme giderek artar. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda kameralı su kaçağı bulma firmamızla direk iletişime geçerek hiçbir kırma dökme işlemi olmadan kaçağınızı bulalım. Onarım işlerinde ufak bir kırma işlemi olacaktır. Ama bunun onarımını da yine biz yapmaktayız. Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı firmamızla hızlıca ileteişime geçebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87