Bağcılar Yıldıztepe Tesisatçı

Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , robot makine sistemi ile tıkanıklık açma gibi su tesisatçısı hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı olarak son teknoloji modern cihazlardan faydalanmaktayız.

Bağcılar Yıldıztepe Su Kaçağı Tespiti

Yıldıztepe mahallesi tesisatçı atık su açıcı cihazları ile 2-3 metre gibi kısa bir mesafe değil 20 metreden daha uzun süreç içerisinde yalnızca atık borusu içlerinden kırılmadan tıkanıklık açma işlemleri yapılmaktadır. Örneğin, lavabo tesisat tıkanmasını en iyi açabilecek yöntem kesinlikle içten başlayarak ve gerekirse metrelerce boyunca cihaz kablosu ile yönlendireceğimiz basınçlı su ile yıkama şeklidir. Çünkü lavabonun dışından başlayarak uygulanan adımlar orada sadece kısmen rahatlama sağlarken, biz tüm riskleri ortadan kaldırarak, tamamen istediğiniz sonuçların binaya aktarılması için gayret göstermekteyiz. Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı ile salon ve yatak odası zeminlerindeki ıslanmaların sebeplerini bulabiliriz. Dikkatinizi çektiyse pek su sisteminin olmadığı bölgelerdir ve su kaçağı tespiti cihazları kapsamında ısılara duyarlı, ıslanmalar ve dereceler arasında bazı boru sistemlerini de düzenli olarak analiz etmemizi sağlayan cihazları kullanarak sıvı çıkışının nereden başladığı bulunabilir. Petek su sızdırıyorsa kesinlikle kırılması ve tadilat gerekli midir? Bizce hayır! Kırılmadan petek sızıntılarını durdurmanın yolu özel kapatıcı sıvıları kullanmaktan geçmektedir, yalnız ekibimiz en başta petek içi atık temizliği yaptıktan sonra bu işleme geçip, işini garantiye almak isteyecektir. Çünkü kirli peteklerde sıvının etkisi son derece zayıftır.

Bağcılar Yıldıztepe tesisatçı olarak metal borularındaki galvaniz özelliğinin kaybedilmesi ile pas oluşumunun etkilerinin nereye kadar gittiği kırılmadan analiz teknikleri yani su tesisatı firmamızca bulunabilir. Az önce bahsettiğimiz termal cihaz burada da işe yaramakta nereye kırmamız gerektiği gün gibi neredeyse 15 dakikalık bir çalışma ile ortaya çıkmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87