ümraniye esenevler tesisatçı

Ümraniye Esenevler tesisatçı firması olarak cihazla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Radyatörün tam performans odaları ısıtmasını sağlamak için petek temizliği bakımını gün içerisinde yapmaktayız. Makine kullanımı ve kimyasal ile petekleri içten yıkayarak yoğun basınçlı sularla cihazımızın su tankı kısmında devir daim yaptırıyoruz. Bu esnada petek suyu kirliliğin bir süre sonra giderek azaldığı ve şeffaf kıvama geldiğini görebiliriz. Soğuk havalarda peteklerin ısıtma ve sıcak hava verme kalitesini arttırmak için bu teknik iki seneye kadar verim sağlamaktadır. Özellikle peteklerin içerisinde kullanılacak olan kimyasallar ile yapışmış ve yerinden çıkmayan nesneleri ve kireçleri kolayca alıyoruz.

Esenevler Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Esenevler tesisatçı gider borularına koruyucu önlemler almaktayız. Temizlenmeyen tuvalet kanalı kırılabilir mi? Bu olasılık vardır ve aslında tıkanıklık açma zor bir işlem değildir. En azından beton kırma gibi işlemler olmaz. Pis su kanalı içindeki nesneleri örneğin lavabolar için su püskürtecek bir cihaz ünitesi ile temizleyebiliriz. Bir diğer çalışma ise tuvaletteki nesneleri yok edilmesi için kıvrımlı yayın robot aygıtın elektrik devreli kablosuna takıp çalıştırılması ile lağım kanalında etkili sonuçlar alabiliriz. İki işlemde de hiçbir kırma dökme olmaz.

Ümraniye Esenevler tesisatçı fayansın altında suyun fışkırması belirtilerinde su kaçağı tespiti firmamız birden fazla sistem kullanabilir. Ses alıcı tutar ve zemin hareketliliğine bakarız. Borudan suyun fışkırması ve fayansın altına çarpması orada gürültü oluşturur, çok geçmeden sabitleme yaparız. Birkaç santimetrelik bir alan kırılır ve hemen orada suyun çıktığını da görmüş olacağız. Esenevler tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87