ümraniye tatlısu mahallesi tesisatçı

Ümraniye Tatlısu Mahallesi tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı boru açma ve kombi petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Firmamız duvar ve fayans içindeki 3 santim derinliğin içindeki sıcak su tesisat boru sistemlerindeki sızıntıyı görüntülemektedir ve su kaçağı tespiti hizmeti hasarsız yapılmaktadır. Suyun nereden sızmaya başladığını , o alana matkap ile en az hasarı nasıl vereceğimiz, ısı derecesi, suyun yayıldığı alanlar ve hepsi ekstra ses dedektörü taraması ile teyit alınır ve garantili şekilde çalışmalarımız başlatılır.

Tatlısu Mahallesi Kameralı Tesisatçılar

Tatlısu Mahallesi tesisatçı kombi petek temizliği firmasıdır. Biriken tortular suyun dolaşma imkanını kısıtlar ve soğukluk oluşturur. Evde bulunan tüm peteklerde doğru reglaj ayarı , havasının alınması eksiksiz yapılsa bile kireç gibi maddeleri alamazsınız. Peteğin suyu komple değişse bile hiçbir işe yaramaz. Ancak getireceğimiz petek içindeki cisimleri basınçlı ilaç ile birlikte çözünmesini , salınması sırasında suyun hareketinden yararlanarak cihazımıza gelmesi ile tüm birikintiler makinemizde toplanır. Peteğin alabileceği maksimum su miktarını ilave ederiz. Petek dışı buz gibi soğuk , hiç ısınmıyor gibi durumlarda daha sıcak hale geldiğini ve bunu eskisi gibi yüksek kombi dereceleri olmadan elde etmenizin önünü açmaktayız.

Ümraniye Tatlısu Mahallesi tesisatçı tuvalet gideri açıcı cihazlı servistir. Tıkanan tuvalet giderinin açılması tıkanıklık açma cihazı ile yapılmakta ve robot cihazlı firma olarak gidere gidecek kamera ile görüntü sağlarız. Örneğin tuvalet giderinde ilerletilebilecek tuvalet kağıdı vs. nesneler varsa açıcı yaylı robot cihaz veya su püskürtme cihazı ile giderin temizlenmesini sağlayabiliriz. Tam aksine çıkartılabilecek türdeki nesneleri ise aynı cihazın yakalama aparatı ile yapabiliriz. Bazen yabancı cisimler giderde sıkışır ve o noktaya ulaşmak için tadilat yapılması gerekir bunu da kamera ile görüntü alınması sonucunda en az hasarla tuvalet gideri açma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliriz. Ümraniye Tatlısu tesisatçı firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87