Ümraniye Tatlısu Tesisatçı

Ümraniye Tatlısu tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine servisimiz bulunmaktadır.

Tatlısu Tesisat Ustaları

Ümraniye Tatlısu tesisatçı kombi tesisatındaki kaçakları ilaçla kapatan su kaçağı tespiti servisidir. Duvarı kırmadan kombi su kaçaklarını bulan onaran tesisat firması olarak ilk işlemimiz basınç değerlerine bakmaktır. Kombi su basıncı düşerse ne olur? Kombi su basıncı 1 ise tesisatınızda kaçak olabilir. Kombide sıcak su kaçağını kırmadan bulan termal kameralı sistemler kullanmaktayız ve dikkatli şekilde yüzeyleri dıştan tarayarak yerini saptayabiliriz. Ayrıca bu kadar araştırmaya girmeden basınç değerlerini tekrar ölçümleyerek ilaçlı kapatma işlemi ve sıvı kaybını durdurmak için teyit almamız yeterlidir. Ümraniye Tatlısu tesisatçı mutfakta tıkanan lavaboyu temizleyen servistir. Mutfak lavabosunun tıkanmasının sebebi içindeki gıda türündeki nesneler, yabancı cisimleri sıkışmasıdır. Bazen lavabo giderinde çökme, göçme olur ve daralır. Hata neredeyse lavaboda kameralı tıkanıklık açma robotu kullanan ekibimiz hepsini tespit eder. Temizlenecek alanlara bu işi en iyi yapacak yay, tel, aparatlardan en iyi seçimi yapar ve ne kadar uzakta olursa olsun o alanlara ulaşırız. Parçalanacak atıkların ardından sistemi temiz hale getirirken, lavabo gider tesisatında düzeltilecek hataların bilgisini de sizlere vererek isterseniz bu yönde adımları da uygulayabiliriz.

Ümraniye Tatlısu tesisatçı peteği oynatmadan içini temizleyen petek temizliği servisidir. Petekleri sökerek banyoda temizleyen işlemler artık tarihte kaldı. Özel makineler, kimyasal eklenmesi ile hortumlar ile devir daim yaptırılması, bu aşamada tüm kirlerin alınması, suyun giderek berraklaşması, petek içinde kimyasal temizleyici bırakmayan servis olarak, koruma sıvılarını da tedarik ederek güzel işçilik çıkartmaktayız. 1-3 saatte petekleri temizler, petekte sıcaklık artışı hedeflerinizi elde etmenizi sağlarız.

 • Ümraniye Tatlısu tesisatçı
  Ümraniye Tatlısu tıkanıklık açma
  Ümraniye Tatlısu lavabo açma
  Ümraniye Tatlısu tuvalet açma
  Ümraniye Tatlısu gider açma
  Ümraniye Tatlısu kanal açma
  Ümraniye Tatlısu pimaş açma
  Ümraniye Tatlısu tıkalı gider açma
  Ümraniye Tatlısu su kaçağı tespiti
  Ümraniye Tatlısu kameralı su kaçağı tespiti
  Ümraniye Tatlısu su kaçağı bulan tesisatçı
  Ümraniye Tatlısu su kaçağı bulma
  Ümraniye Tatlısu petek temizliği
  Ümraniye Tatlısu petek temizleme
  Ümraniye Tatlısu kombi petek temizliği
  Ümraniye Tatlısu kombi petek bakımı
  Ümraniye Tatlısu kombi bakımı
  Ümraniye Tatlısu robotla tıkanıklık açma
  Ümraniye Tatlısu tuvalet açan tesisatçı
  Ümraniye Tatlısu lavabo açan tesisatçı
Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87