kağıthane gürsel tesisatçı

Kağıthane Gürsel tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Fayansın altında oluşan su kayıplarını bulabilmekteyiz. Duvar içlerinde meydana gelmesi de fark etmez. Çünkü ses titreşimlerinden hareketle özel su kaçağı tespiti sistemleri kullanıyoruz. Gelişmiş ve hassas mikrofon başlıkları ve hazır oluşan ses dalgalarının şiddetini artırıyoruz. Ek filtrelemeler ile yanıltıcı ses dalgalarını ise cihaz ile bunun dışında bırakıyoruz. Bakılacak alanlarda çok geçmeden belirlenen yüzey kırılır ve suyun fışkırdığı boru parçasında onarım yaparız.

Gürsel Makineli Tesisatçı

Kağıthane Gürsel tesisatçı kaloriferde ısı verimliliğini artırmayı hedeflemekteyiz. Isıma giderlerini artırmadan odaları daha fazla ısıtan tesisat için petek temizliği önerilmektedir. Kalorifer tesisatında yıkama nasıl yapılır? Petek sıcaklığını azaltan sebep nedir? Tortu, çamur, kireç ve diğer maddelerin sıcaklığı engellediği açıktır. Yüksek derecede sıcaklıktaki sular ilk peteğe gelse de sonlara doğru azalabilir. Yıkama için havlupan girişleri veya peteklere direkt kablolar takarak ilk kaba pisliklerin alınması, kimyasal eklenerek içteki sıkışan ve yapışan nesnelerin ayrıştırılıp alınması sağlanır. Devamlı temiz su eklemesi yaparak onlarla beraber kirliliklerin de cihaz içinde kalması sağlanır.

Kağıthane Gürsel tesisatçı tuvaletten taşan su sorunu için tıkanıklık açma ekiplerindeki özel cihazları öneriyoruz. Kanal yapısı ve giderlerinin içinden uygulanacak metot olup, ilk görüntüleri kanaldan cihaz ile alırız. Yerleştirilecek ilk kanal ile cihazın atık delme aparatı ilerlemeye başlar. Yoğunluk düzeyine göre çalışma kısa olabilir, biraz uzayabilir. En ufak gider borularında çatlama yapmadan ve kanıtları ile yeniden tıkanmayacak tuvaletleri vaat ediyoruz. Gürsel tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87