çekmeköy nişantepe tesisatçı

Çekmeköy Nişantepe tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti, makineli petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Pimaş borularına atılan ve bu yüzden gideri tıkayan atıkları için tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Tuvalet giderlerine atılan kağıt havlular, kalitesiz tuvalet kağıtları ve bez gibi maddeler tuvaleti tıkayan maddelerdir. Bu maddeleri attığınızda tuvaletin tıkanmayacağını düşünüyorsanız yanlış düşünüyorsunuz. Bu maddelerin fazla kullanımı giderde birikme yaparak belli bir bölgede sertleşip ve sıkışmasını sağlayarak tıkanıklığa sebep vereceğini unutmayınız. Bizlerde bu tıkanmaları özel makinelerle açarak tazyikli sularla da borunun son temizliğini yapmaktayız.

Nişantepe Su Kaçağı Tespiti

Nişantepe tesisatçı işlemleri ile petek temizliği günümüzde en güncel ve işe yarayan teknik ile yapılmaktadır. Peteklerin yerlerinden sökülmeden soğuma sorununun önlenmesi ve içindeki kirliliği gidermek çok önemlidir. O halde havlupan bölgesindeki kısım sökülüp kullanılabilir. Kombi girişlerine bu alana örnek gösterebiliriz. Uyguladığımız teknik ise bir litre kadar petek temizleme sıvısının içine suyun eklenmesi ve kablolar eşliğinde peteklere aktarılmasıdır. Petek boruları ve gövdesi içerisinde ilerleyen bu sıvılar önüne geçen ne kadar takılıp çamur ve kireç gibi maddeler varsa onların çözünmesini sağlar. Çözündükten sonra basınçlı suyu sisteme aktarır ve havlupan diğer çıkış kanalından tahliye olmasını sağlarız.

Çekmeköy Nişantepe tesisatçı kameralı araştırma ile hangi tip borularda kaç adet sızıntı olduğu bulabiliriz. Su kaçağı tespiti işlemleri için ortalama 1 saat süre ile tespit işlemlerini yapabildiğimizi söyleyebiliriz. Bu süre sızıntının durumuna ve nerede olduğuna göre azalıp artma da gösterebilir. Elimizde elektronik akustik cihazlar ve termal cihazlardan tutun da çoğu son teknoloji cihazlar bulunmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87