Zeynep Kamil Tesisatçı

Zeynep Kamil tesisatçı mutfak giderlerinde birikmiş olan yemek artıkları yüzünden tıkanmış olan lavabonun tıkalı lavabo açma hizmeti verilerek açılması , ısınmayan peteklerin içerisinde biriken kireç , tortu ve çamurlaşmayı kombi petek temizliği hizmeti verilerek temizlenmesi , evlerde gider borularında meydana gelen tıkanmalardan vs. gerçekleşen kaçakları su kaçağı tespit hizmeti vererek onaran firmadır. Evinizde ve iş yerinizde bulunan peteklerden bazen istediğiniz verimi alamasınız. Bu durumun asıl nedeni peteğin içerisinin temizlenmemesinden kaynaklanmaktadır. Çünkü iç kısmı temizlenmeyen petek içerisinde bir süre sonra çamur , kireç ve tortu biriktirerek peteğin bütün kısımlarına etki ederek petek borularının ve peteğin iç kısmının tıkanmasına sebep olur. Peteğe bağladığımız makineli petek temizleme cihazları sayesinde petekleri hızlıca temizler ve petekleri eskisinden daha iyi ısıtmayı amaçlamaktayız.

Zeynep Kamil Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Zeynep Kamil tesisatçı konut içi ve konut dışı yerlerde tesisat içerisindeki plastik ve demir boruların artık haznesinde fazla su barındırmasından ve tıkanmadan dolayı patlak veren boruların onarımını yapan firmadır. Plastik borularda genleşme ve yüksek sıcaklıktan dolayı , demir borularda ise çürümeden dolayı kaynaklanan kaçaklar meydana gelmektedir. Bu kaçakları kameralı su kaçağı tespit cihazlarımızla bularak onarımını yapmaktayız. Banyo , fayans ve banyo küveti gibi eski yöntemlerle kaçak olduğu zaman kırılan yerleri ses dinleme cihazları ve kameralı su kaçak bulma cihazları sayesinde hiçbir kırma dökme yapmadan tespit etmekteyiz.

Zeynep Kamil tesisatçı firmamız mutfak giderlerine atmış olduğunuz yabancı maddeler ve yemek artıkları yüzünden tıkanan gider borusunu açan firmadır. Gider açma makinesi sayesinde tıkanan boruları hiçbir kırma dökme yapmadan yemek artıkları sıkışmış borunun içerisine kameralı cihazlarımızın ucuna bağlamış olduğumuz açıcı yayı sayesinde artıkları parçalayarak tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Tıkanıklığı açtıktan sonra ise tesisata vermiş olduğumuz basınçlı su sayesinde tesisat borusunu temizlemeyip evinizden öyle ayrılmaktayız. Onarımını yapmış olduğumuz yerler 1 yıl boyunca garantilidir ve bizi aramanız dahilinde ücretsiz olarak evinize servis göndermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87