fatih yavuz sinan tesisatçı

Fatih Yavuz Sinan tesisatçı firmamız robotla su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermektedir. Temiz işçilik garantili olarak tıkalı boru açma hizmetini yerine getirmekteyiz. Bulunduğunuz ilçede özellikle tıkanıklık açma işlemlerinde mutlaka olması gereken robot teknolojinin biraz artı özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Tel uygulamalı yöntemlere göre kesinlikle daha iyidir, çünkü bir cihaz ekranı ile olanı biteni görürüz. Boru ve zemin kırılmasına gerek yoktur ve ilgili atık sistemi içinden yirmi – otuz metre aralığında bir mesafede çalışma yapabiliriz. Uzun bir süre almaz ve yapışan veya gidemeyen nesnelerin tam anlamı ile kanalizasyona ulaştırabilecek birkaç tane atığa uygulanan başlık ve su püskürtülmesi gibi adımlar uygulanır.

Yavuz Sinan Su Kaçağı Tespiti

Yavuz Sinan tesisatçı ile büyük masraflar yapmadan petek temizliği çalışması yaptırabilirsiniz. Bizi şuanda arayın ve petek türünüzü, kaç adet olduğunu ve adres bilgilerinizi iletin. Merkezi ısıtma sistemi için radyatör temizliği tamamen havlupan girişleri ile olmaktadır ve gayet sağlıklı sonuç verir. Bireyse doğal gaz kombilere ait dairelerde radyatör temizlik çalışması ise kombiler ile bağlantı esnasında yapılacaktır. Yalnız kombiye zarar vermemesi için kapalı durumda tutulur ve bazı önlemler alınır. Bir saat içinde bitirilecek bir çalışma özellikle az sayıda petekler için daha geçerli olmaktadır. 6 civarında bir peteğin tamamen temizlenmesi iç kirlenmesinin çok az olduğu şartlarda bir saati bulabilmektedir.

Fatih Yavuz Sinan tesisatçı ses yapan boruların yerleri su kaçağı tespiti cihazları ile bulunabilir. Sizlerin de bildiği gibi şebeke suyu sızıntısı gür ve tiz şekilde kendisini belli edebilir. Yalnız beton içlerinde akıp gittiği yerler farklı olduğu için kulağımızı yanıltabilir. Biz bunun önüne geçmek için ses dedektörleri ile şebeke su borusu hasarlı bölgeyi kırmadan bulma gibi adımları sizlere sunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87