En Yakın Tesisatçı

En Yakın tesisatçı ile İstanbul içi atık su tesisatçısı hizmetlerimiz devam etmektedir. Kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma hizmeti sadece 99 TL dir. Tesisatçı firmamızda çağın en iyi ve yeni modern cihazları kullanılarak hizmet verilmektedir.

Kamera , Cihaz ve Robot Sistemleri

En Yakın Su Tesisatçısı olarak atık borusu su akışı olmaması problemlerini gidermek için yardımcı olabiliriz. Genelde sifonun çalışmaması, boru ezilmesi ve tıkanması gibi şikayetler bu sıkıntıyı oluşturabilir. Günümüzde 30 metre menzili olan yaylı gider içi kameralar ile net anlamda gözlem yapabilen bir firma olduğumuzu belirtmek istiyoruz ve duvar ustalarımızın da birlikte gelmesi ile aynı gün çözümü sizlere sunuyoruz. En Yakın tesisatçı olarak geleneksel yani eski tip sızdırma yeri bulabilen yöntemler değil daha teknoloji odaklı su kaçağı tespiti çalışmaları sürdürmekteyiz. Su sızıntısı bulmanın en kolay yolu ilk baştaki bazı belirtilerden yola çıkmaktır. Ev içinde rutubet olabilir yalnız atık kokusu yoksa ilk bakmamız gereken şebeke ve sıcak su sistemlerinde sızdırma yeri bulunması adımlarıdır. Şebeke su borusu sızdırma yerinin bulunması için basınç testleri ve bazı detektörler gayet işe yaramaktadır. Diğer binaları zedelemeden yöntem ise sıcak suyun ilk çıktığı kısmı bulmak için termal cihazlar ile tüm bina içinde gözlem yapmaktır ve her ikisi de netliği ortaya koyacaktır.

En Yakın tesisatçı 7/24 İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası petek temizliği teknik servis firması olma özelliğine sahiptir. Yoğun kış şartlarında ve soğuk havalarda nasıl evinizin ısısını kombi dereceleri ile fazla oynamadan yükseltmeden artırılabileceğini öğrenmek istiyorsanız petekteki atıkları tahliye etmek amacıyla bize başvurmanızı öneririz. Çalışma öncesinde yüzey ısıları not edilir ve size bildirilir, sorunlu olan bölgelerde özellikle çalışmalar yapılır. İçten başlayacak temizleme prosedürü birkaç saate tamamlanır ve sizde belki kombi derecenizi daha düşük tutmayı bile tercih edebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87