Gop Karayolları Tesisatçı

Gop Karayolları tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla ev ve iş yerlerinde bulunan borularda meydana gelen su sızıntısını kameralı su kaçağı tespiti , gider borularında ve mutfak giderlerinde meydana gelen tıkalı gider açma ve peteklerin içerisinde biriken yabancı cisimleri petek temizleme hizmeti vererek çözen firmadır. Su kaçaklarında ilk başta suyun sıcak suda mı yoksa soğuk suda mı olduğuna bakılır. Bunu da kimyasal ilaçlarla anlarız. Tesisata verdiğimiz kimyasal ilaç kaçağın sıcak suda mı soğuk suda mı olduğunu bizlere gösterir. Plastik borularda meydana gelen kaçak genleşme ve sıcaklıktan , demir borularda meydana gelen kaçak ise çürümede dolayıdır. Bu saydıklarımızı bulduktan sonra kırık boru tespiti yapabiliriz.

Karayolları Cihazlı Tesisatçılar

Karayolları tesisatçı ısınmayan petekleri kimyasal ilaçlarla ve robot cihazlarla petek temizliği yaparak eski performansına getiren firmadır. Peteğin içerisinde biriken tortu ve çamurlaşmayı elimizdeki son teknoloji cihazlar ve ilaçlarla temizliyoruz. Elimizde bulunan makineyi peteklere bağlayarak petek içerisinde biriken yabancı cisimleri evinizde bulunan tuvalete bağlayarak oraya aktarırız. Evinizde bulunan petekleri tek olarak temizleyemeyiz. Petek temizliği servisini aradığınız zaman tek bir petek için değil evinizde bulunan bütün peteklerin temizliği yapılır ve buna göre bir fiyat verilir.

Gop Karayolları tesisatçı mutfak borularında meydana gelen yabancı cisimler ve yemek artıklarının atılması durumunda robotla tıkanıklık açma servisi veren firmadır. Yemek sonrası lavaboya attığınız cisimler lavabonun tıkanmasına sizlere fazladan hasar ve maliyet çıkarmaya sebep olur. Eski geleneksel yöntemlerle yapılan işler illaki tekrardan bir tıkanmaya sebep olur. Bünyemizde bulunan güvenilir ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hiçbir tekrarlanma gerçekleşmez. Gerçekleştiği takdirde 1 yıl boyunca garanti kapsamında evinize ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87