esenyurt selahaddin eyyubi tesisatçı

Esenyurt Selahaddin Eyyubi tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kırmadan su arıza tespiti işlemlerini yapmaktayız. Sıcaklık ve su akışı yavaşlayan kaloriferler için petek temizliği servisimiz sonrasında inanılmaz değişimler sunmaktayız. Havaların soğuması ile kaloriferlere önem artmaktadır. İçindeki su ılık ise kombiyi yükseltmek özellikle kirli sulara sahip ise pek fayda etmez. Kaloriferde devamlı duran kireci, tortuyu kimyasal yardımı ile cihaz kullanarak çözmek ve basınçlı sular ile almak gerekir. Kısa sürece çalışmanın ardından değişimleri çok vakit geçmeden zaten göreceksiniz. Doğal gaz faturasını azaltan sonuçları da göreceksiniz.

Esenyurt Selahaddin Eyyubi Kameralı Tesisat Ustası

Esenyurt Selahaddin Eyyubi Mahallesi tesisatçı dış yüzeyden tarama yaparak tıkanıklık açma işleminde önemli teknolojiler kullanmaktayız. Ayak basılan zemine tutulan kamera araştırma sistemi ile en yoğun tıkanma noktalarını gidere bakmadan bulabiliriz. Bu noktalara yüksek basınçlı su ve yirmiden fazla aparat ile robot cihazın parçalarının gönderilmesi, kıvrımlı yay ile titreşim dalgaları sunularak tüm giderdeki nesnelerin hareket ettirilmesi dahil hepsi için özenli çalışmalar yapmaktayız. Sağlıklı ve tamamen sorun çıkartmayacak tuvalet, lavabo ve banyo kanal boruları için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Esenyurt Selahaddin Eyyubi tesisatçı zemin dinlemesi yaparak su kaçaklarını bulabiliriz. Hassas ve ses hareketliliği konusunda karma olmadan da işaretleme yapabilecek cihazlarımız vardır. Ses dedektörü kullanılır ve mutfakta, banyoda, tesisat nereden geliyorsa dinleme yapılır. Sızma noktaları bulunur ve orada matkap ile küçük sayılabilecek bir tadilattan sonra direkt suyunu devamlı betona, fayans içine akıtan boru bulunur ve onarımlara başlanır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87