Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti kırmadan kameralı sistemlerle hem temiz hemde pis su tesisatında bulma ve tamir hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak çağın gerektirdiği modern cihazları kullanmaktayız.

Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespitinde en modern teknikleri işlemlerine dahil etmektedir. Maalesef bazı firmalar kesinlikle çok ucuz yapan ve üstelik bu firmalarca garantili su kaçağını bulan gibi tanımlar yapılmasına şüphe ile karşılaşmalısınız. Söz gelimi alaturka tuvaletin, parkenin, fayansların alt kısımlarındaki sızmalar ve suyun hareketi bizler ile yalnızca alt katmanın röntgenini kameralı su kaçağı tespiti ile çekmemiz ile anlamamızı sağlamaktadır ve buda diğerlerine göre fark demektir. Su kaçağı tespiti ile su sızıntıları bulma yöntemlerimizden biraz sizlere bahsetmek istiyoruz. Sürekli suyun veya ıslak duvarların kalması ve kokunun da direkt atık gibi maddelerle alakalı olmaması geriye sıcak ve soğuk sulara ilişkin su kaçağı tamiri yapılması şeklinde sınırlamayı gündeme getirir. Vanaları kapatmanız bu sızıntıyı durdurmaz. Çünkü damlama süreci veya tiz şekilde çıksa bile içinde 10 litrelerce su bulunan o borular yine de çok uzun bir zaman boşalacaktır. O halde bizlere su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerine izin verin ve bahsettiğimiz tesisata yönelik sizlerin dairelerinde net olarak araştırma yapalım. Sızdırma olup olmadığını anlamak suyun tahliye edilmesi ve o hazneye hava gönderilerek, cihaz ile kontrol edilmesi kadar kolaydır.

Su kaçağı tespiti duvar içlerine çekilmekte olan suyun kaynağını bulduktan sonra yukarıdaki örnekle hareket edecek olursak o dar su borusu tabakası içine kapatmak için bazı sıvılar gönderebilir. Yalnız su kaçağı bulan firmalar genelde parça değişimini esas alır, çünkü artık hassas bir nokta olmuştur ve en iyi çalışma içinde noktasal yer tespiti yapabilecek farklı cihazları da birlikte kullanmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87