maltepe girne mahallesi tesisatçı

Maltepe Girne Mahallesi tesisatçı firmamız kombi petek temizliği, robotla tıkalı gider açma ve makineli su kaçağı bulma hizmetleri sunmaktadır. Ev, iş yeri ve diğer her türlü yerleşim yerlerinde petek temizliği nasıl yapılır sorusuna yanıt vermek istiyoruz. Her türlü petekler için kullanılabilecek su hazneli bir cihaz vardır. Kaloriferdeki kirli suyu çekebilecek ve bunu arıtarak geri sistemlere aktaracak bir üniteden bahsediyoruz ve gerçekleşmesi ile iki hortum ile bağlantı yaparız. İstersek direkt petek ile tek bir hortum ile de erişebiliriz. Burada öne çıkan kirlilik yoğunluğu da baz alınarak kimyasal eklemelerinin yapılmasıdır. Kirecin ve pasın petekte yapıştığı yerde çözünme başlatmasını sağlar ve hepsini geri çekebiliriz. Temiz suyun peteklerde yer alması ile sıcaklıkta artış ve petek sularının daha az masraf ile ısıtılması gibi verimliliği görebileceksiniz.

Girne Mahallesi Kameralı Tesisat Ustası

Girne Mahallesi tesisatçı lavabo, banyo kanal tıkanması için tıkanıklık açma robotu ile işlem yapmaktayız. Lavabolar için spiral tel yollayan cihaz ile çalışma yapabiliriz. Yoğun su ile yıkamalar da bir diğer yöntemdir ve bunu banyo sistemleri içinde deneyebiliriz. Kanallarda atık birikmesini ve kıpırdamamasını önlemek için kıvrımlı yay içeren ve bu maddeleri kanal içinden delebilecek robot cihazın aparatı ile baştan sonra kameralar ile de bakarak temiz duruma getirebiliriz.

Maltepe Girne Mahallesi tesisatçı borularda su sızması önleyici ilaç ile kapatma ürünleri kullanabiliriz. Su taşıyan borularda su basıncı ölçme cihazı ile su kaçağı tespiti işlemini kırmadan yaparız. Dengesiz, değişken ve hedeflediğimiz basınç değerine ulaşamayan su borularında sızma var demektir. Anlattığımız ürün içteki küçük delinmiş su borusunda onarım başlatacak türde sonuçların elde edilmesini sağlar.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87