Seyitnizam Tesisatçı

Seyitnizam tesisatçı firması olarak kameralı cihazla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Zeytinburnu Seyitnizam tesisatçı olarak Zeytinburnu ilçesine hizmeti vermekteyiz.

Seyitnizam Kameralı Su Sızıntısı Bulma

Zeytinburnu Seyitnizam tesisatçı teknik cihazlarla su kaçağı tespiti yapan servistir. Su kaçağı bulma en hassas ve cılız türdeki suyun sızdığı andaki gürültüleri özel filtreleme ve ses yükseltme ayarları ile bulabilecek türde cihaz kullanmaktayız. Kameralı su kaçağı tespiti ses dedektörü ile adeta bina yüzeylerinin kalbini dinler gibi tüm sızıntı alanları itinalı olarak taranabilir ve işaret konulan küçük yüzeyin matkapla kırılması ile tesisata ulaşılıp, az bir masraf ile sorunlarınızı çözebiliriz.  Seyitnizam tesisatçı kırmadan tıkalı gider borusu açan firmadır. Kirletmeden tıkalı mutfak, banyo, tuvalet gider borusunu bulmak için kameralı tıkanıklık açma cihazını kullanarak gidere bakmak gerekebilir. Lavabo açma su bulanık değilse uygulanır. Bulanık ise açıcı yay atıklara temas edene kadar ilerletilir ve atığa geldiğinde robot cihazdaki gücün çelik helezon yayın ön kısmını döndürmesi sağlanır ve tesisattaki atıklar hızlıca ufalanmaya başlar. Tuvalet açma mutfaktaki, banyodaki lavabodan, tuvaletten su gitmiyor gibi sayısız durumlarda yabancı cisim ve atık olması fark etmeksizin tesisata da zarar vermeden garantili ve kameralı kanıtları ile birlikte tesisat yeni gibi sorunsuz çalışmasını sağlayabiliriz.

Seyitnizam tesisatçı petek koruyucu sıvılı petek temizliği servisidir. Yıkama sıvısı temizleme, peteğin içini koruyan sıvı ise korozyon, çürümeye karşı önlem amaçlıdır. Kombi petek bakımı bu sıvının zararı olmadığı gibi radyatör, kolektör vanalarının renginin metalik rengine çevirir, ilk günkü gibi randımanlı kullanmanıza yardımcı olur. Petek temizleme petek tesisat temizliği için su tankı mevcut olan cihazımıza kirlilik dozajına göre uygun miktarda sıvı ilaç ekler ve basıncı ayarlanmış şekilde tesisata gönderilirken, bir taraftan kirli suların içindeki kireç, pas ile birlikte çekilmesi ve cihazımızda toplanması sağlanır. Kombi petek temizliği kısa sürecek çalışma olmasına rağmen iki seneye kadar tesisatın sıcak halde ısınmasının önünü açmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87