Pimaş açma

Pimaş açma robot makineli sistemle kırmadan tıkalı tuvalet açma , lavabo açma için bizi aramanın yeterlidir İstanbul geneli servis telefon numarası 0551 231 83 55 tir.

Pimaş borularının plastik olması kolay bir şekilde zarar görmesine neden oluyor. Borular içerisine atılan atıklar nedeniyle de pimaş boruları kolaylıkla tıkanabilmekte. Pimaş açma işlemi için ise yapılabilecek tek şey alanında uzman olan iyi bir tesisat firmasından yardım almaktır.

istanbul pimaş açma

Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo açma, kanalizasyon açma gibi konularda sizlere hizmet veren firmamız pimaş açma konusunda da İstanbul’un bütün semtlerin hizmet vermektedir. Pimaş açma işlemi için yine son teknoloji pimaş açma robotlarını kullanıyoruz. Pimaşlar içerisinde tıkalı olan alanları açmak için pimaşlar içerisine görüntüleme cihazları gönderiyoruz. Kameralardan aldığımız bu görüntüler ile de pimaşlarda tıkalı olan alanları belirliyoruz. Bu alanları belirledikten sonra ise kullandığımız robotlar yardımı ile buradaki atıkların temizlenmesini sağlıyoruz. Bu işlem sonrasında ise tazyikli su ile pimaş borularının içlerini yıkayarak boruların içlerinin tamamen temizlenmesini sağlıyoruz.

Pimaş açma işleminde kullanılan yanlış bir işlem kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Pimaşların içerisine fazla basınç ile tazyikli su verilir ise pimaşlar zarar görebilir delinme veya çatlamalar olabilir. Bunun yanında pimaş boruları aldığı darbeler sonucu zarar görebilir. Bu nedenle pimaş açma işleminde pimaş borularına zarar vermeden tıkanıklığın giderilmesi gerekir. Pimaş tıkanıklığı açma işlemi için vakit kaybetmeden tesisat firmasından yardım almak önemlidir. Pimaş içerisinde biriken atıklar kötü bir kokunun etrafa yayılmasına neden olabileceği gibi atıklar nedeniyle etrafta biriken sinekler ve böcekler mikropların insanlar üzerine taşınmasına neden olabilir. Buda çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Pimaşlarda yaşanan tıkanıklık sorunlarını kısa sürede sorunsuz bir şekilde çözmek istiyorsanız eğer vakit kaybetmeden firma yetkililerimizi arayın. Sizden gerekli bilgileri alan firma çalışanlarımız uzman personeli ve son teknoloji kaçak tespit cihazları ile verdiğiniz adreste istediğiniz zamanda orada olacaktır. Sorunun en kısa sürede çözülmesi için ise gerekli çalışmaları yaparak pimaşın içerisinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Pimaş açma ve diğer tesisat tıkanıklıklarında hizmet veren firmamız ayrıca tesisatta yaşanan su kaçaklarının çözümlerinde de sizlere yardımcı olmaktadır. Kullandığımız son teknoloji cihazlar yardımı ile kaçak sorunlarını da kısa sürede çözmekteyiz. Ayrıca yaptığımız bütün tesisat işlerini ise oldukça uygun maliyetler ile gerçekleştirmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87