ümraniye altınşehir tesisatçı

Ümraniye Altınşehir tesisatçı firması olarak su borusu tesisat borularında meydana gelen hasarları su kaçağı bulma , aynı borularda meydana gelen tıkanmaları robotla tıkanıklık açma ve ısıtmayan petekleri kombi petek bakımı hizmeti ile temizlemekteyiz. Altınşehir tesisatçı lavaboda tıkalı gider bulan firmadır. Yağlanma, gıda artıkları tesisatı tıkayabilir. Kanaldan alınacak kamera görüntüsü atık noktasını bulmamızı sağlar. Tesisata aktarılacak cihaz açıcı yayındaki aparat ile atıkları geri çekme yani çıkartma, lavabo tesisatına zarar vermeden tıkanıklık açma ekiplerimizce yapılabilir. İyi eğitimli personelimiz ile tıkanmanın yerini kontrol edip, temizlemeden sonra bir dizi test yaparak tesisatı çalışır duruma getirebiliriz.

Altınşehir Tesisat Firması

Ümraniye Altınşehir tesisatçı ısıtma tesisatının içini koruyan petek temizliği firmasıdır. Petek, kalorifer, zeminden ısıtmalı tesisatın içini koruyan sıvılar mevcuttur ve bunların eksikliği hava ile teması sağlanması durumunda oksitlenmeye neden olur ve tesisata tadilat yapılması gerekli olabilir. Bu nedenle yıkama sıvısının aktarımını kombi veya havlupan hatlarından ulaştırırken, tesisattaki tüm pislikleri yaklaşık bir saatin içinde alıp, temiz suyla birlikte koruma sıvısını tesisatın içerisine verip, içinde hava kalmamasına önem veriyoruz. Basınçlı ilaçlı suyu tesisatın içerisine verdiğimiz zaman kireç ve tortunun kabası alınır ve petek borularının içerisinden aşağı doğru ilerletilip tesisattan dışarı atışır.

Ümraniye Altınşehir tesisatçı damlatan lavabo gideri onarım firmasıdır. Lavabo giderini onarmak için neresinde olduğuna bakmak gerekir. Her lavabonun dışında veya iç seramiğe gömülü pimaşa bağlantılı tahliye borusu vardır ve evye gider kanalı demekteyiz. Bu nokta ve su kaçağı tespiti alanında pimaş borularda da rahatlıkla kullandığımız kameralı cihaz ile görüntüsünü alır, akıtan noktayı bulur ve neresinde ise ona yönelik çözüm üretiriz. Ezbere, kırma, dökme yaparak lavabo giderini tamir etme değil, kırmadan lavabo kanalını onarma, tamiri işlemleri için bize ulaşınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87