esenyurt çınar mahallesi tesisatçı

Esenyurt Çınar Mahallesi tesisatçı firmamız robotla tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve cihazla su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Pimaş gideri için özel tasarlanmış tıkanıklık açma cihazı kullanarak uca takılacak bazı aparatlar ile kanaldaki sayısız atıkları delebiliriz. Bir gider düşünün ki enine bir şekilde bazı yerlerinde hiç ufakta olsa bir boşluk bulunmaz. O kısmı giderin ortasına denk gelecek şekilde atığı delme işlemi yaparız ve tam noktayı da kamera ile bakarak görürüz. Ardından daha geniş bir parçalama aparatı ile içteki gidere de en ufak hasar oluşturmadan çalıştırır ve kanalizasyonun daha derinin geçmesini sağlarız.

Esenyurt Çınar Mahallesi Cihazlı Tesisat Ustası

Esenyurt Çınar Mahallesi tesisatçı olarak suyu alınan kalorifere yeni ve temiz su verilmesine rağmen yine soğuk kalması durumları varsa asıl çözümün petek temizliği işleminden geçmekte olduğunu belirtmek istiyoruz. Çünkü gider katmanları ne kadar dolu ise kirli tabakalar, kireçler, paslar yerleşmiş ise kaynar derecede su bile gönderseniz o kısımdan daha ileriye ılık geçecektir. Biz ise kimyasal ile o kanalları açarız. Suyu anında çekip, arıtabilecek makinemiz ile filtre bölmesinde kalmasını sağlar ve sonrasında tüm kirliliğin petekte kalmasını önleyerek akışkanlığı üst seviyeye çıkarırız. Kombinin fazla doğal gaz tüketmesi problemini bu şekilde azaltılacaktır, tasarrufun önü açılacağı gibi peteğin odaları daha iyi ısıtması için verim sağlanacaktır.

Esenyurt Çınar Mahallesi tesisatçı sıcak su tesisatlarında su kaçağı tespiti için ne tür yer olursa olsun termal kameralar ile bakabiliriz. Isı derecelerinden tutun da, boru sistemi döşeme yerlerini ve sızma noktalarını görebileceğimiz bir cihazdır. Tesisatta kaçak ve sızma noktasını durdurmak için ilaçlı kapatıcı kullanabilen tesisat firması olduğumuzdan dolayı ilgili bar ölçümlerini de yaparak mükemmel bir işçilik sunmak istemekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87