ümraniye ıhlamurkuyu tesisatçıları

Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçıları olarak tıkalı pimaş açma , makineli petek temizliği ve kırmadan su kaçağı bulma işlemleri yapmaktayız. Pimaş da dediğimiz materyallerden oluşan tesisat boruları, evlerdeki banyo, küvet gibi bataryalardan çıkarak önce rögar sonra da kanalizasyon boru hattına bağlanan tüm borulara verilen ortak isimdir. Ana maddesi olarak söylediğimiz malzemeler, değişiklik göstermekle birlikte genelde alev almaz nitelik taşıyarak, sizi ve ailenizi olası bir yangın ihtimalinde daha da büyük bir tehlikeden korumak üzere şekillendirilmişlerdir. Bu pimaş borular evinize gelen temiz su ile evinizden çıkan pis suyu birbirinden ayırabilmektedirler. Ihlamurkuyu pimaş açma firmamız ile en yakın zamanda iletişime geçiniz.

Ihlamurkuyu Tesisat Firmaları

Ihlamurkuyu tesisatçıları ısınmayan peteklere kombi petek temizliği hizmeti veren firmadır. Petekleriniz zaman içerisinde içerisinde biriken kireç , tortu ve pas yüzünden ısıtmaz. Bu da en fazla soğuk kış günlerinde sizleri zarara uğratacaktır. Çünkü soğuk zamanda ısınmak için kullanacağınız petekler ısınmayacaktır. Ya da bir kısmı ısınıp bir kısmı soğuk bir şekilde olacaktır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman Ihlamurkuyu tesisatçı firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. Petek temizliği işleminde peteğin sökülmesine gerek kalmadan özel filtreye sahip cihazımızda suyun toplanması ve içindeki maddeleri yok etmesi ve ilaçla peteği yıkamayı bir arada yapıyoruz. Yeni nesil cihazlarımız ile 1-2 saat içerisinde kireçli ve çamurlu peteğin içerisini temizleyerek , temiz su ve koruyucu ilaç ilave ederek tesisatın kaliteli ve tasarruflu ısınması için çaba gösteriyoruz.

Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçıları ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntılarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçaklarında önemli olan kaçağın bulunduğu gibi profesyonel bir tesisatçıdan yardım alınması gerektiğini bilmektir. Çünkü kaçak geciktiği zaman su borusunda daha büyük çatlaklar ve kırılmalar meydana gelmektedir. Bunların önüne geçmek için zamanında yapılan kaçak tespiti çok önemlidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87