çiftehavuzlar tesisatçı

Çiftehavuzlar tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı bulma , cihazla tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri vermekteyiz. Özel cihazlarla sökmeden , kırmadan tuvalet tıkanıklık açma yapan firmayız. Tuvalet boru , gider içi temizleme ve tuvalet açma çalışmalarında fayans kırılması yapılmamaktadır. Hangi atık borusu olursa olsun tesisatı kullanarak pimaşa ulaşırız. Özel tuvalet kanalı açıcı cihazımız sayesinde atıkların borudan ilerletilmesi işlemleri ustalarımız tarafından yapılmaktadır. İçi çamur işe dolan bir pimaş düşünün ve onun içine çelik açıcı yayın geçmesini sağlıyoruz ve saat yönünde yayın ucundaki aparatı cihaz döndürür ve çamurda delik açılır. Atıklar o açılan deliğin içinden suları da kullanarak hızlıca ter eder.

Çiftehavuzlar Su Kaçağı Tespiti

Çiftehavuzlar tesisatçı petek tesisatının içini koruyan petek temizliği firmasıdır. Petek ve yerden ısıtmalı tesisatın içini koruyan sıvılar mevcuttur ve bunların eksikliği hava ile teması sağlanması durumunda kötü sonuçlara neden olur tesisata tadilat yapılması gerekli olabilir. Bu nedenle yıkama sıvısının aktarımını kombi veya havlupan hatlarına ulaştırırken tesisattaki tüm pislikleri yaklaşık bir saat içerisinde alıp temiz suyla birlikte koruma sıvısını ilave edip içinde hava kalmamasına önem vermekteyiz.

Çiftehavuzlar tesisatçı mutfak gider çatlağını pis su kamerasıyla bulan firmadır. Mutfak boru kırıklarını ve boru çatlaması halinde su akıntısını kamerayla su kaçağı tespiti yapan ekibimiz gidere kamera takar. Kablo ile sarkıtılır. Görüntüleri izler ve sızıntı alanlarını buluruz. Çözüm de o sızıntı noktası kadar küçük alanı kaplayacaktır ve size bilgisi verilerek , onarım işleminde neler yapılacağı hakkındaki işlemlere onayınız dahilinde geçilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87