kirazlıtepe tesisatçı

Kirazlıtepe tesisatçı firması olarak gider tıkanmalarını robotla kanal açma , patlak su tesisat borularını kırmadan su kaçağı tespiti ve peteklerin zamanla kirlenmesini temizlemek için kombi petek bakımı hizmetleri vermekteyiz. Üsküdar Kirazlıtepe tesisatçı kombi petek temizliği firmasıdır. Her türlü petek temizleme analizi ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Peteklerin içerisinde zaman içerisinde oluşan kireç ve tortu petekleri belli bir süre sonra ısıtmamaya başlar. Bu oluşumlar peteğin altında çökerek tesisattan sıcak suyun ve havanın geçmesini engeller. Petek Temizleme işlemleri en az 2 yılda bir kez yapılmalıdır. Petek temizliği geciktirilmemesi gereken bir iştir. Çünkü içerisindeki ve peteğin dışındaki toz havayla karışarak nefes almanızı bile zorlaştırabilir

Kirazlıtepe Tesisatçı Numaraları

Üsküdar Kirazlıtepe tesisatçı musluk su akıtmasını onaran firmadır. Musluğum su akıtıyor diyorsanız musluğun bazı parçaları arızalı durumda olabilir. Değişim yaparak test edebiliriz. Bazen musluk gövdesinden akan su lavabo taşından görünür alta damla yapabilir. O noktayı da farklı yöntemler kullanarak durdurabiliriz. Musluk lavabo giderinde su kaçağı tespiti çalışmasında gidere kamera takılarak sızıntının görüntülenme işlemi sorununu durdurabiliriz. Yani Çözüm Merkezi su tesisat tamircisi ile her zaman kesin ve garantili sonuçlar alabilirsiniz Yapmış olunan musluk tamirleri , kameralı su kaçağı bulma ve onarım işlemleri 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Bu işlemler yapıldıktan sonra tekrar bir arıza durumu meydana gelirse ücretsiz olarak hizmet verip sizleri mağdur etmemeyi amaçlamaktayız.

Kirazlıtepe tesisatçı lavabo açan cihazlı firmadır. Eğer sık sık lavabom tıkanıyor diyorsanız cihazlı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Lavabo tıkanmasına kesin çözüm gider içi plastik kanalı kırmadan tıkanıklık açma cihazındaki yaya güç vererek dönme gücü sayesinde tıkanıklığı açmayı sağlamaktır. Cisimleri çıkartma veya kanaldan ilerletme amaçlı amaçlı pek çok işlemi bu cihazlarımız yapmaktadır. 20 metre ve daha uzaktaki atıklara dahi hiçbir kimyasal ilaç kullanmadan ulaşabilir ve tıkanıklığı giderebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87