Bağcılar Yeni Mahalle Su Tesisatçı

Bağcılar Yeni Mahalle su tesisatçı evinizin görülmeyen borularında meydana gelen su kaçağını su kaçağı tespit hizmeti vererek ; tuvalet , lavabo ve giderlerde meydana gelen tıkanıklığı cihazla tıkanıklık açma servisi vererek ve peteklerde uluşan kireç , pat ve tortuyu kimyasal ilaçlarla dışarı atarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmadır. Bağcılar Yeni Mahalle tesisatçı olarak genel olarak işimiz gözle görülmeyen yerlerdeki kaçak ve tıkanıklıkları bulup onarımını yapmaktır. Son teknoloji cihazlarla konut içi ve konut dışı yerlerde bulunan su kaçaklarını hiçbir kırma dökme yapmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Banyo , fayans , tuvalet ve banyo küveti vs. bunların içerisindeki tesisat kaçakları kırılarak bulunur ve evde kırılmadık yer kalmazdı. Bu da sizleri maddi açıdan sıkıntıya sokardı. Bağcılar Yeni Mahalle tesisatçı güncel makinelerimiz ile sizlere en uygun fiyat garantisi vererek evlerinize en kısa sürede servis göndermekteyiz.

Yeni Mahalle Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Yeni Mahalle su tesisatçı tuvalet , lavabo , gider boruları ve pimaş borularında görülen tıkanıklığı kameralı tıkanıklık açma hizmeti vererek tıkanıklık bulan firmadır. Hatasız bir şekilde gider açılabilmesi için giderin iç tarafı kameralı ile tek tek görüntülenmesi gerekir. Robot cihazda bulunan yay boru içerisinde pisliği dışarı atarak tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri borudan uzaklaştırır. Açılan gider içi borular 1 yıl süresince garanti kapsamındadır. Amatör tesisatçıların onarımını yaptığı yerler büyük hasar verilerek yapılır ve 2 güne kalmaz tekrar bir tıkanma söz konusu olabilir. Kökten bir tıkanmayı çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. Pimaş açma içindeki evye yerlerini titizlikle inceler ve mekanik temizleyici makineler ile tıkanma olan bölgeyi eskisinden daha temiz bir hale getirmekteyiz.

Bağcılar Yeni Mahalle su tesisatçı peteklerin içerisindeki kireç , tortulaşma ve pas peteğin orta ve üst tarafların ısınmasına engel olur. Elimizdeki makine ve ilaçlarla biriken bu yabancı maddeleri temizleyerek peteğin tekrardan eskisi kadar ısınmasını sağlıyoruz. Tesisatın içerisinde verdiğimiz basınçlı suyun içerisinde koyduğumuz kimyasal ilaç sayesinde peteklerin iç taraflarında biriken çamurlaşmayı yok ederek peteği eski performansına kavuşturuyoruz. Kullandığımız bu kimyasal ilaç sayesinde petek eskisi kadar içerisinde yabancı bir cisim bulundurmamış olacaktır. 2 yıl da en az bir kez kombi petek bakımı servisi almak için firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 0551 231 83 55 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87