ıspartakule tesisatçı

Ispartakule tesisatçı firması olarak kırmadan tıkalı gider açma, kameralı su kaçağı bulma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Lavabo giderini kırmadan temizleyen tıkanıklık açma firmasıyız. Lavabo tıkanıklığını gidermek için, gidere kamera kullanarak bakarız. Küçük bir araştırmanın ardından su basıp temizleme, atık biriktiren kanalları robot cihazdaki özel açıcı yaylar ile temizleme gibi tüm işlemler pimaş içleri dahil kullanılmak üzere yapılabilir. Biriken ve durağan kalmaya devam eden, lavaboyu sürekli tıkayan atıkları temizlemek için ilerletilmesi şarttır ve biz hem bunu hem de lavabo tesisat gideri tamiri ihtiyacı mı var diye araştırma yaparak en iyi çalışmaları sizlere sunuyoruz.

Ispartakule Tesisat Ustası

Ispartakule tesisatçı petekleri sökmeden yıkama makinesi ile temizleyen İstanbul petek temizliği servis ekibiyiz. Soğuyan petekleri daha iyi ısıtmak için tıkanan petekleri cihaz ile bulma yoluna gideriz. Termal kamera araştırması soğuyan petekleri bulmamızı sağlar ve gerekirse peteğin kenarından temizleme cihazını takarak veya direkt kombi, havlupan gibi kısımlardan bağlanarak kimyasal ekleriz. Zeminden ısıtmalı petekleri kırmadan sökmeden temizlemek, ısıtmak için kimyasal kullanırız. Kirlilik miktarı ve bazı ölçütlere göre ortalama kırk beş dakika ilaçlı su ile petek yıkama işlemi yapılır ve kirli oluşumlar alınırken, kanala temiz su eklenerek bazı bakımlar uygulanır ve dikkatlice testler uygulanır.

Ispartule tesisatçı kalorifer tesisatında su kaçağını bulan kırmadan onaran su kaçağı tespiti firmasıyız. Kombi kalorifer petek su kaçağı kimyasalı ile onarımlar yapılabilir. Test pompası takılıp veya kombideki basınç değerleri ile ölçüm yapmaktayız. Petek, kombi tesisatı plastiktir. Her ikisi içinde onarım sıvılarımız vardır. Özellikle peteği sökmeden su sızıntısı onarmak mümkündür. Delinen su akıtan kombi su borusu için bazen tadilat gerekli olabilir. Termal kamera ile tam yerini bulup, hasar ihtimallerini de en aza indirmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87