bağcılar 100.yıl tesisatçı

Bağcılar 100.Yıl tesisatçı firması olarak robotla tıkalı gider açma, makineli petek temizleme ve kırmadan su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Robotla su kaçağı bulan teknolojik cihazları kullanan servisiz. Evimde hangi boru su sızdırıyor, nasıl bulurum, evimde su kaçağı var mı nasıl anlarım? Duvar, fayansta su gelmesi, rutubet, aşırı faturalar, yerli yersiz ıslak yüzeyler ve su sesleri su kaçağı tespiti araştırması için yeterli sebeplerdir. Ekibimiz gelir ve su kaçağı seslerini cihazla su sızıntısını dinleyerek bulan dedektör kullanarak takibini yapabilir ve fayans, duvarın neresine hatasız bir şekilde denk geldiğini anlar. Bazen yan dairenin su borusunda patlak vardır ve size ulaşmıştır. Bu ayrımları sağlıklı yapmak için test pompası her iki daire için takılması sonucunda nereden kaynaklandığını anlarız ve araştırmaya o bölümde devam ederiz.

100.Yıl Su Kaçağı Tespiti

100.Yıl tesisatçı peteğin altı ısınmıyor ise düzelten servistir. Petek temizliği yapılarak petek altı ısınır mı? Dibe çökme kireç, pas, su taşı, hava birikintisi petek altında birikmiş olabilir. Termal kamerayla baktığımız direkt soğuma yapan petek ve boru bölgelerini bulabiliriz. Ardından kenardan, havlupan, kombi gibi kısımlardan başlayarak hortum ile bağlantıları yaptıktan sonra sistemdeki tüm kirli suların çekilmesini yapıp, temiz suyla yıkama sıvısı ekleyerek, sürekli basınçlı halde petek içlerini temizleriz. Tüm maddelerin alınmasını sağlarken, kalorifer peteğinin üstü ısınmıyor gibi sayısız durumlarda kaliteli sonuçları üretiyor olduğumuzu da eklemek isteriz.

Bağcılar 100.Yıl tesisatçı çapı daralan su borusunu kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıyız. Kirlilikten dolayı su tesisat borusunun çapının daralması sıklıkla oluşmaktadır. Oluşma süresi birkaç seneden daha uzun aralığa kadar çıkmakla birlikte tıkanan su borularını açan servis olarak tesisatın içine yıkama sıvısı enjekte edip makine ile kontrol ederek tesisatınızı baştan sona yıkayabiliriz. Demir, plastik su borularında temizlik gibi işlemler dairenizle sınırlı veya apartmanın tamamında da uygulanabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87