bakırköy kartaltepe tesisatçı

Bakırköy Kartaltepe tesisatçı firmamız makineli tıkanıklık açma , ilaçlı kombi petek temizliği ve robotla su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Faturalı , uzman ve güvenilir petek temizliği servisiyiz. Mobil gezen servis değil , köklü bir firmayız ve kalorifer peteklerini soğutan kir , tesisat yanlış bağlantı , cihaz arızası ne ise araştırıp kısa sürede bulabiliriz. Bazen petekler son derece temizdir fakat kombide ısıtılan su yeterince sıcak değil veya verimli şekilde pompalanması yapılamayabilir. Filtre tıkanmış olabilir ve hepsini araştırırız. Sorun petek suyundaki kirlilik ise tesisatı cihazımız ile ön yıkama aşamasına tutarız ve ilaç eklenerek içerisindeki tüm pisliği suyla kanalizasyona gitmesini sağlarız.

Kartaltepe Su Kaçağı Tespiti

Kartaltepe tesisatçı üst kat tavanından akan su yerini bulan firmadır. Üst kat komşunun mutfak , banyo ve tuvalet tavanından temiz su akıyor ise komşunuzun evde olduğu bir gün su kaçağı tespiti ekibimizi arayın ve komşu şebeke hattı tesisatının basıncını ölçelim ve sızıntıyı görürsek eğer onun katına gidelim. İlgili ıslak bölgenin komşu katındaki zemine yönelik akustik ses dinleme cihazı ile dinlenmesi yapılarak sızıntı yerini işaretleyelim ve az bir tadilat ile onarım çalışmalarımıza hemen başlayalım.

Bakırköy Kartaltepe tesisatçı tıkanmış su borusunu açan firmadır. Özel açıcı bir yay kullanarak  tesisat içindeki tüm pislikleri tahliye borusundan akıtacak şekilde tıkanıklık açma işlemi yapılır. Kireçlenmiş su borusu temizlenmezse ve o şekilde tüketilirse sağlıksız sonuçlar üretilebilir ve her türlü gider tesisatı içinde ekibimiz pimaş açıcı robot ile hizmet vermektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87