fatih ali kuşçu tesisatçı

Fatih Ali Kuşçu tesisatçı firması olarak makineli ve ilaçlı petek temizliği , kameralı su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Boru tıkanıklıkları genellikle çıplak gözle görünmeyen yerlerde meydana gelir. Bunun nedeni ise tesisat borularının duvar içlerinde , fayans ve mermer altında ve banyo küvetinin altında bulunmasından kaynaklanmaktadır. Bu yerlerdeki tıkanıklıkları kendiniz açmaya çalıştığınızda kalıcı olmadan geçici bir çözüm sunmuş olacaksınız. Sonradan tekrardan aksederek başınıza daha büyük dertler açabilir. Tıkanıklık açma firmamızın kullandığı makineler sayesinde bizler geçici çözümler değil kalıcı işlemler yapmaktayız. Hiçbir kırma dökme işlemi yapmadan son derece profesyonellikle işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Ali Kuşçu Su Kaçağı Tespiti

Ali Kuşçu tesisatçı tesisat borularında ki su patlakları genelde iki sebepten dolayı meydana gelmektedir. Bunlarda bir tanesi boruların içerisine atmış olduğumuz atıklar borularda sıkışıp sertleşir ve borunun patlamasına sebep olur. Böylece yapmış olduğumuz hata yüzünden hem boruda tıkanıklık oluşur hem de su kaçağı meydana gelir. Su kaçağı tespiti işlemlerinin çoğunu görüntüleme cihazları ile yapmaktayız. Bu sayede kaçağın yerini kamera ile görüp hem noktasal tespit yaparız hem de hiçbir kırma dökme işlemine yer vermemiş oluruz. Tespit işlemi bittikten sonra da onarıma geçeriz. Hasarın boyutuna göre ustalarımız sizlere bir fiyat söyler ve isteğiniz dahilinde arızalı olan yer 1 yıl boyunca garantili şekilde yapılabilir.

Fatih Ali Kuşçu tesisatçı peteklerde yıllar içerisinde oluşan kireç , çamur , pas ve tortu petekteki ısının düşmesini sağlar ve peteğin her bölgesine eşit ısının gönderilmemesine sebep olur. Bu yüzden içerisindeki yabancı maddelerin oluştuğu andan itibaren peteklerin hızlıca temizlenmesi gerekmektedir. Petek temizliği firmamız petek içlerinde oluşan yabancı atıkları özel petek temizleme makineleri ve petek temizleme solüsyonları ile temizleyerek petekleri bu maddelerden arındırır<

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87