Mimaroba Tesisatçı

Mimaroba tesisatçı firması olarak evinizde mutfak giderlerinde ve tuvaletlerdeki tesisat giderlerinde meydana gelen tıkanıklığı robotla tıkanıklık açma, tesisat borularında meydana gelen su kaçaklarını cihazlı su kaçağı tespiti hizmeti vererek ve peteğin içerisinde oluşan çamurlaşma ve tortulaşmayı kimyasal ilaç ve makine cihazlarla petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Büyükçekmece Mimaroba tesisatçı firması olarak mutfak lavabosuna atılan yemek artıkları ve yabancı cisimler lavabonun tıkanmasına neden olur. Robot cihazlarla tezgahın altından verdiğimiz kameralı cihazımız giderin içerisindeki tıkanıklığın nereden kaynaklandığını bize monitörden gösterecektir. Robotla tıkanıklık açma sonrasında cihazımın ucundaki yayla sıkışıklığın neden olduğunu artıkları parçalayarak borunun tıkanıklığını açmaktayız. Vereceğimiz basınçlı su tesisatın içerisinde giderek tesisatı temizleyecektir.

Mimaroba Tesisat Ustaları

Mimaroba Tesisatçı evlerin borusundaki tesisatın içerisinde meydana gelen su kaçağını kameralı su kaçağı tespit yapan firmadır. Banyo , fayans ve banyo küvetini kırma dökme yapmadan ses dinleme cihazlarıyla tesisatın içerisindeki kaçağın sesini dinleyerek kaçağın nereden kaynaklandığını görüyoruz. Temiz suda bulunan kaçağı görmek her zaman daha kolaydır çünkü temiz su berrak olduğu için cihazlarımızla nereden kaynaklandığını kısa sürede buluruz. Ama atık suda böyle bir kaçak varsa iş biraz daha zordur çünkü oradaki tesisatın içerisindeki su bulanık ve pis olduğu için görüntüleme cihazları kaçağı görmekte biraz zorlanır. Kaçağı bulmak biraz zaman alsa da uzun bir uğraştan sonra kaçak bulunur. Tecrübesiz usta masrafından kaçarak uzman bir kameralı tesisatçı ile irtibata geçiniz.

Mimaroba tesisatçı ev ve iş yerlerinde bulunan peteklerin orta tarafları ve alt taraflarının ısınmaması sonucu makineli cihazlarla ve kimyasal ilaçlarla petek temizleme hizmeti veren firmadır. Isınmayan peteklerin içerisinde biriken yabancı cisimler , çamur ve tortudan kaynaklanan petek ısınmaması bünyemizde bulunan makineli cihazlarımızla temizlemekteyiz. Tesisata verdiğimiz basınçlı su ve içerisine koyduğumuz kimyasal ilaç peteğin korunmasını sağlayarak peteğin bir daha böyle olmamasını amaçlıyoruz. 2 yıl da en az bir kere yapılması geren petek temizliği servisi için bizlerle iletişime geçiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87