Büyükçekmece Mimaroba Tesisatçı

Büyükçekmece Mimaroba tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizleme servisimiz mevcuttur. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Büyükçekmece semtine hizmet vermekteyiz.

Mimaroba Tesisatçı Tamirleri

Büyükçekmece Mimaroba tesisatçı ile sayısız türdeki su kaçağı tespiti yapmaktayız. Petek su akıtıyor, ne yapacağım? Kombi varsa tekrar su basım işlemi yapmayınız ve peteğin su kaçırdığı yere bir leğen koyup hemen bizi arayın. Petek su akıtıyor sorununda petek içine eklenecek kimyasal ilaç ile petek kaçaklarını durdurmak mümkündür. Üstelik bunları tadilatsız sunuyoruz. Peteğin su kaçırdığı yerde önemlidir. Petek vanasındaki conta ve ilgili küçük parçalar ise direkt değiştirerek sorunu da çözebiliriz. Büyükçekmece Mimaroba tesisatçı radyatörün üstü sıcak altı soğuk ise petek temizliği makinemizi direkt yan kısımdan bağlayıp radyatör yıkama işlemi ile kirleri alabiliriz. Balçık, çamur gibi olan petek tesisatının ısınmaması son derece normaldir. Kolayca kirlenmez yalnız kirlendiğinde hep soğuma oluşur. 8 petek var diyelim. 4 tanesinin vanasını açar ve havlupan ile kirleri çekeriz. Petekleri ilaç ile yıkayan İstanbul petek ve kombi bakımı firmasıyız. İlk 4’ü tamamlandığında kalanına aynı işlemler yapılır. 1-3 saat zamanda tüm kirli koşullar düzeltilir, sayısız test ve bakım yapılır ve petek ısınmıyor sorununa kesin çözüm, yakıt tasarrufu nasıl sağlanır gibi (%40’a kadar) hedeflere de bu çalışma ile alabilme imkanınız vardır.

Büyükçekmece Mimaroba tesisatçı tıkalı tuvalet, lavabo, banyo borusunu kırmadan açan İstanbul sıhhi tesisat ustalarımız tıkanıklık açma robotu ile kesin çözüm sunmaktadır. Pimaşın hangi tesisata bağlı olduğu önemli değildir. İlgili su tesisat tezgahındaki gidere yakın veya uzak olan kısımdaki ana sorunlar kamera ile araştırılır. Net görüntüler, video kaydı ve teyitler ile o noktaya ana unsur olan robot kanal temizleyici cihaz yerleştirilir. Kanalın içinden hiçbir yeri kırmadan atık parçalaması yapmasından sonra kanalın tüm kirliliği kanalizasyona akacak ve dikkatlice temizleme işlemleri tamamlanacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87