kağıthane şirintepe tesisatçı

Kağıthane Şirintepe tesisatçı firması olarak kameralı su arıza tespiti, petek temizleme ve kırmadan tıkalı gider açma servisleri sunmaktayız. Merkezi sistem ile ısınan apartmandaki tüm dairelerde petek temizliği işlemini yapmaktayız. Bireysek kombili ve kendi eviniz içinde bizde destek alabilirsiniz. Kaloriferlerle etkileşime geçmek için kolektör bulunmaktadır. Havlupan veya petek kenarındaki bölme de bunlara dahildir. Siyah renkli petek suları ve iç kısımlarında sıkışmış ve peteğin soğuma yapmasına neden olan kireç ve pas gibi maddeleri kimyasal ekleyip, çekilmesini sağlarız. Sert atıklar bu ilaçlı sıvı ile zayıflar ve suları cihaz ile sürekli alıp geri peteğe aktarıp ve bu esnada pasın, kirecin cihazımızda kalmasını sağlarız. Ilık kalan ve pek ısınamayan peteklerdeki su derecelerini birkaç rakam yükseltme imkanı gibi olduğu gibi en güzel tarafı da boşuna tüketilen doğal gazın azaltılması yani tasarruf yapmanın önünü açmaktadır.

Şirintepe Cihazlı Tesisatçı Telefonları

Şirintepe tesisatçı dolan ve geri taşan gider kanalı için tıkanıklık açma cihazı ile kanalların temizlenmesi işlemini yapmaktayız. Gider içine sıkışan nesneleri görüntü alarak görürüz. Genelde ilerletme sağlanması için su püskürtme teçhizatında ayarlama yapılarak püskürtme kullanırız. Bazen de sıkışan peçete parçalarını geri çıkartabilecek aparatlar ve diğer olasılıklara da kesinlikle hazır durumdayız. Pimaştan sürekli koku gelmesi içinde kırma dökme yerlerini görüp, onarma işlemine geçebiliriz.

Kağıthane Şirintepe tesisatçı su borusunda su kaçağı tespiti ve onarım gibi işlemleri yapmaktayız. Mutfak duvarı içine döşenmiş su borusunda kaçak arama cihazı ile ses dalgalarını dinleyerek hatasız yerlerini buluruz. Sıcak suların hızlıca veya yavaş olarak duvardan akması gibi durumlarda tam yerlerini bulabilecek türde termal cihaz ile araştırma yapıp, hasar almış sistemlerde kalıcı onarımlarda bulabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87