kartal çavuşoğlu tesisatçı

Kartal Çavuşoğlu tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve makineli su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Evlerde ve iş yerlerinde petek temizliği yapan firmayız. Birden fazla olan katlı yerlerde suyun sıcaklığı üst katlara alt kata gittiği kadar iyi gidemeyebilir. Cihaz yani tesisat arızası olabileceği gibi bu tür evlerde yani dubleks evlerde kalorifer soğumasının nedeni içindeki yabancı maddelerden dolayı da olabilir. Kombinin kaloriferleri ısıtmaması sorununda da bakım işlemlerini yapabiliriz. Özel termal kameralı cihazımız ile sıcaklık analiz edilir. Soğuma yapan kaloriferlerdeki kirlilik durumlarına bakılır. Gerekli görülürse cihazımıza kimyasal ilaç ekleyip tüm pislikleri yıkayarak ya da çekip kısa bir zaman içerisinde sorunları ortadan kaldırmanıza yardımcı olabiliriz.

Çavuşoğlu Tesisatçı Numaraları

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi tesisatçı gider borusunu kırmadan açan cihaz kullanan tıkanıklık açma servisiyiz. Pimaş borusunu ve betonu kırmadan kameralı gözlem yaparak ve bulunan atık noktaları için özellikle atık delme özelliği olan aparatları robot cihazımıza ekleyerek çok uzaktaki tıkanmaları bile açabiliriz. Çokça bir ıslak mendilin gidere gittiğini düşünün. Onu bazı açma telleri ile geri çekebiliriz. Atık birikmelerindeki bütünlük durumunu parçalayıcı ve içten zarar vermeyecek türde özel küçük aparatlar ile uygularız ve işlemlerimizi tamamlarız. Tıkanan borunun içini cihazla temizleyen firmalar olarak kısa süre içerisinde sorunlarınızı ortadan kaldırırız.

Kartal Çavuşoğlu tesisatçı su basıncı düşmesini onaran su kaçağı tespiti ekibiyiz. Kombideki basınç değerinin bir değerinin altına düşmesi ile peteklerde sıcaklık düşüşü yaşanacaktır. Bunun olmasını istemiyorsanız kombinize sürekli su eklemeniz gerekmektedir. Bundan kurtulmak için basınç test cihazımızla kombideki tesisat kaçaklarını kırmadan bulma işlemi yaparak kanalları ilaçlı kapatıcı ile onarıcı kullanmamız yeterlidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87