gaziosmanpaşa karlıtepe tesisatçı

Gaziosmanpaşa Karlıtepe tesisatçı firması olarak su borularında meydana gelen patlakları su kaçağı tespiti , lavabo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklıkları robotla tıkanıklık açma ve eskisi gibi ısıtmayan petekleri kombi petek temizliği hizmeti vererek temizlemekteyiz. Gop Karlıtepe tesisatçı tıkanan tuvaleti açıcı yay aparatı ile açan firmadır. Giderlerin içerisinde atıkların sıkışması ve sertleşmesi her zaman sorundur. Atık sularında geri gelmesinden daha önemli olan şey şudur ki gider borusunun çatlaması veya kırılmasıdır. Bu atıklar kameralı görüntüleme su kaçağı tespiti makinesinin kamera kısmının gidere takılması sonucu bulunur. Takılacak kamera ile hemen tıkanıklığı görüntüler ve ardından tesisattaki sorunları hemen düzeltmeye çalışırız.

Karlıtepe Tesisatçı Telefonları

Gop Karlıtepe tesisatçı kombi petek temizliği yapan firmadır. Çamur , kireç ve tortu yüzünden sıcaklığın ve devir daimin azalması normaldir. Petek temizleme zamanının ertelenmesi gereğinden fazla yan etki oluşturur. Petek temizliği işleminde peteğin sökülmesine gerek kalmadan özel filtreye sahip cihazımızda suyun toplanması ve içindeki maddeleri yok etmesi ve ilaçla peteği yıkamayı bir arada yapıyoruz. Yeni nesil cihazlarımız ile 1-2 saat içerisinde kireçli ve çamurlu peteğin içerisini temizleyerek , temiz su ve koruyucu ilaç ilave ederek tesisatın kaliteli ve tasarruflu ısınması için çaba gösteriyoruz.

Gaziosmanpaşa Karlıtepe tesisatçı ev ve iş yerlerinde meydana gelen su sızıntılarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçaklarında önemli olan kaçağın bulunduğu gibi profesyonel bir tesisatçıdan yardım alınması gerektiğini bilmektir. Çünkü kaçak geciktiği zaman su borusunda daha büyük çatlaklar ve kırılmalar meydana gelmektedir. Bunların önüne geçmek için zamanında yapılan kaçak tespiti çok önemlidir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87